Стартує фотоконкурс "i Love Lazurne" - положення


  • 31 июля 2017 23:06:02
  • Просмотров: 2201
  • 0

Для створення привабливого іміджу нашого курорту під патронатом селищного голови Сергія Бєліка у пік сезону відпочинку в Лазурному стартує фотоконкурс "i Love Lazurne". Співорганізатори - локальне медіа "Lazurne.info" та "Типичное Лазурное".

Першочергове завдання фотоконкурсу - накопичити та відібрати красиві фото побережжя Лазурного як вихідного матеріалу для макету банерів літньої сцени будинку культури до 10 серпня 2017 р. включно.

Умови участі у конкурсі "i Love Lazurne"

У конкурсі беруть участь панорамні або крупним планом фото пляжу і моря в Лазурному в електронному вигляді, опубліковані у групі "i Love Lazurne" соціальної мережі Фейсбук з хештегом "#iLazurne".

Це можуть бути морські краєвиди, захід або схід сонця та інші оригінальні нові (2017 року) знімки у форматі JPEG високої якості (не менше 1920*1080 пікселів).

Умови використання матеріалів конкурсу організаторами та третіми особами: за згодою автора або за наявності посилання на його сторінку

Терміни прийому, оцінки робіт і визначення переможців

1й етап

1-10 серпня 2017 р.: публікація учасниками своїх фото у групі "i Love Lazurne".

2й етап

орієнтовно до 20 серпня (терміни уточнюються): визначення переможців шляхом підрахунків відміток "Подобається" кожного фото. Три учасника, чиї публікації отримають найбільше вподобань, стануть призерами і будуть нагороджені:

1 місце - 500 грн.

2 місце - 300 грн.

3 місце - 150 грн.

Організатори залишають за собою право змінювати дані положення без особистого повідомлення учасників, опублікувавши зміни у групі "i Love Lazurne".

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.