Пропозиция провести в Лазурном открытый тренинг "Активные граждане"


  • 20 апреля 2016 21:40:36
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 1377
  • 0

В Лазурному 2-4 травня благодійний фонд "Об’єднання" може провести відкритий тренінг "Активні громадяни" за програмою Британської ради для депутатів та ініціативних лазурнян. Для остаточного прийняття рішення по проведенню навчального заходу треба, щоб записалося не менше 20 (двадцяти) зацікавлених осіб, готових взяти участь у тренігу протягом двох з половиною днів. Дізнатися подробиці та записатися на тренінг можна  до 23 квітня включно по тел. 050 765 94 61, 096 58 44 558


Такі тренінги пройшли в Білозерці 12 - 13 квітня, у Скадовську 18 - 20 грудня 2015 р. і неодноразово в Херсоні.


Депутати і громадські працівники на чолі з мером Скадовська, які "дожили" до 3-го дня тренінгуСкадовськ, робота в групах по складанню графіка проектів

Тренінг у Білозерці

Із діяльністю фонду "Об’єднання" і випускників в рамках проекту можна ознайомитися на офіційному сайті.

Програма "Активні громадяни" орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері і покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу та соціальної відповідальності, як базових якостей лідера XXI століття.

Програма ставить перед собою мету сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає отримання потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Програма впроваджується Британською радою в Україні у співпраці з організаціями громадянського суспільства в різних куточках світу. Фонд "Об'єднання" з травня 2015 став офіційним партнером Британської Ради в Україні, і тепер має можливість проводити тренінги в Херсонській області за даною методикою.

Кожен випускник програми має можливість отримати фінансування від Британської Ради в Україні на реалізацію своїх проектів соціальної дії.

Крім того, після проходження підготовки і реалізації соціальних дій програма передбачає подальше закріплення досягнутих навчальних результатів через додаткову діяльність. Учасники й партнери можуть подавати заявки, щоб долучитися до діалогу з питань формування політики, до дослідження проблем громади, міжнародних навчальних візитів та обміну досвідом з міжнародною мережею партнерів.

Учасники програми:

  • набувають навичок міжкультурного діалогу й мережевого співробітництва та усвідомлюють їх велике значення;
  • поглиблюють знання про свою місцеву громаду, а також про національні й глобальні громади, які їх цікавлять;
  • формують навички для впровадження соціальних дій на рівні громади й отримують відповідний практичний досвід;
  • отримують можливість здійснювати аналогічну навчальну підготовку за каскадною моделлю в своїх громадах.

 Детальніше про навчальну програму "Активні громадяни" - на сайті фонду.

 
 

Войдете через соц.сети для быстрого комментирования

Отзывы

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.