Звіт про роботу виконавчого комітету Лазурненської селищної ради за 2016 рік


  • 13 февраля 2017 22:36:20
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1495
  • 0

Джерело: сайт Лазурненської селищної ради

На сайті селищної ради опубліковано звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кукоти Володимира Юрійовича за 2016 рік. Що отримало Лазурне від селищної ради у 2016 році - цифри, факти.

"Протягом звітного періоду робота виконавчого комітету Лазурненської селищної ради Скадовського району Херсонської області була спрямована на забезпечення сталої соціально-економічної ситуації у селищі та виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку селища."

Серед робіт по благострою були:

  • прибирання вулиць
  • покіс трави
  • проводилося відведення зворотніх (дренажних) вод ДНС №20, 21
  • відкачка поверхневих вод мотопомпою із зон затоплення смт Лазурне.

Також було придбано 10 металевих контейнерів для сміття на суму 35000,00 гривень та встановлено вказівники вулиць на території селища вартістю 990,00 гривень, проведено ямковий ремонт доріг вул. Металургів, вул.Чорноморська, вул.Набережна – 137266,00 гривень в т.ч. за рахунок надходжень до цільового фонду селищного бюджету – 78000,00 гривень. Крім цього, було направлено кошти на підсипку щебнем та грейдерування доріг вул. Молодіжна, вул. Північна, вул. Дружби, вул. Незалежності, пров. Надії, вул. Козацька, вул. Степова (від вул. Металургів до пров. Надії) – 555030,00 гривень. Всього видатки на благоустрій селища за звітній період склали 1452292,68 гривень. 
За рахунок профіциту доходної частини доходів загального фонду селищного бюджету було передано кошти до бюджету розвитку та профінансовано роботи по будівництву пішохідного тротуару по вул. Набережна, в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи на загальну суму 1148000,40 гривень.
Також профінансовано підтримку вуличного освітлення, рекламні зображення селища Лазурне на білбордах (рекламних щитах).
Для висвітлення подій селища та інформування населення в доповнення до офіційного сайту Лазурненської селищної ради придбано білборд «біжучий рядок» - 11680,00 гривень, який встановлено в центрі селища на фасаді селищного будинку культури.
Як для безпеки жителів селища, так і людей, які приїжджають на відпочинок влітку до нашого селища придбано та встановлено обладнання для облаштування відеонагляду селища (встановлено камери відеонагляду на території селища) на загальну суму 77400,00 гривень.
Для безперебійної подачі води населенню селища проведено ремонт водонапірного насосу на 13500,00 гривень, придбано два насоси ЄЦВ 10-120-120 – 76000 гривень. Придбано та встановлено два перетворювачі частоти на загальну суму 197000,00 гривень."

У звіті також описуються витрати на:

соціальний захист, а саме: матерільна допомогу пенсіонерам, багатодітним сім'ям, хворим на лікування, учасникам АТО, Другої світової війни.

матерільно-технічну базу закладів освіти та культури - дитячий садок "Сонечко", школу, селищну бібліотеку, Лазурненський селищний будинок культури.

пожежну охорону.

Підбито підсумки адміністративної роботи виконавчого комітету селищної ради за звітний період.

Повна версія звіту - на сайті Лазурненської селищної ради.

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.