Зустріч із Віктором Туриком в Лазурному - нагальні питання для селища


  • 20 марта 2017 19:46:07
  • Відгуки :2
  • Просмотров: 1533
  • 0 Зустріч із Віктором Туриком в Лазурному - нагальні питання для селища

Джерело: офіційний сайт Лазурненської селищної ради http://lazurnerada.gov.ua

17 березня в Лазурненській селищній раді відбулася зустріч із головою районної державної адміністрації Віктором Туриком. Серед основних тем були: здобутки і недоліки роботи селищної ради, дитсадку, школи, КП "Очисні споруди", підготовка до курортного сезону, аналіз розподілу місцевого бюджету, перспективна реформа децентралізації для Лазурного.

Представники підрозділів райдержадміністрації дали загальну характеристику роботи селищної ради, схваливши дуже хорошу матеріальну забезпеченість ясла-садку "Сонечко", харчування школярів, проаналізували бюджетну сферу, виділивши багато недоопрацювань і дуже великий залишок невикористаних бюджетних коштів у 2016 році - більше 3 млн.

Селищний голова окреслив загалом підсумки роботи за 2016 рік і плани на 2017 рік у вирішенні нагальних питань селища. Головний бухгалтер Лариса Вітушко зачитала цифри по виконанню і плануванню бюджету, в т.ч. розподіл вільних залишків із минулого року.

Обговорили також проблеми водопостачання у селищі та роботу КП "Очисні" споруди та ряд інших питань, які потребують нагального вирішення. Детальніше - дивіться у відеозаписі прямої трансляції.Віктор Турик також неодноразово наголошував на великому потенціалі розвитку селища як туристичного центру, завдяки можливості відпочинку і на морі, і на затоці Джарилгач, а також - перспективного адміністративного центру - у разі об'єднання територіальних громад Лазурненської селищної ради і наприклад, Володимирівської сільської ради, голова якої теж прибув на цю зустріч і розповів про бачення своє і громадян свого села на реформу децентралізації та можливе об'єднання своєї громади і лазурненської. Турик виловив своє переконання, що на протязі одного-двох років примусове об'єднання громад неминуче по Україні, тому для нашого добробуту краще нам самим ініціювати процес об'єднання громад.

Голова райдержадміністрації також позначив багато інших важливих завдань, до вирішення яких має приступити не тільки селищна рада у співпраці з громадою, а також районними та обласними органами влади, і щоб самі лазурняни активніше взаємодіяли із органами місцевого самоврядування.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
2 отзывов
0 ответов
0 оценок
0  
Полезность отзывов
4 голосов
100% 4 положительных
4