Зустріч із головою райради Стареньким О.Ф. у Лазурному 21.12.2017


  • 22 декабря 2017 21:12:26
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 826
  • 0

Дивіться відео нижче.

21 грудня в приміщенні Лазурненської селищної ради відбувся особистий прийом громадян головою районної ради Стареньким Олегом Федоровичем.

Говорили про потреби та можливості фінансування та співфінансування Лазурненської лікарні, загальноосвітньої школи та будинку культури. Зокрема, Олег Федорович розповів про впровадження медичної реформи та реформи децентралізації у Скадовському районі та взагалі в державі.

Голова райради дав розгорнуті відповіді на всі питання директорів школи Шумаріної Ірини Григорівни, селищного будинку культури Демчук Валентини Петрівни та головного лікаря Мажари Оксани Богданівни, а також спеціалістів Лазурненської селищної ради.

Директору школи Шумаріній Ірині Григорівні голова райради голова райради пообіцяв допомогти у фінансуванні встановлення нового даху школи із металопрофілю, збільшенні лімітів на використання вугілля у холодний період року. Опалення на нових котлах, зі слів директора школи, потребує великих витрат вугілля - 600-750 кг за добу. Також райрада продовжить фінансування харчування школярів пільгових категорій, а забезпечення харчування всіх дітей у школі - 600 тис. грн - непідйомні витрати для районного бюджету. Шумаріна І.Г. та депутат селищної ради Якименко Світлана Іванівна дуже подякували голові райради за постійну допомогу школі.

Директору селищного будинку культури Демчук Валентині Петрівні Олег Федорович сказав, що постарається посприяти у вирішенні питання про збільшення потужності вхідної лінії електропостачання, що гостро необхідно для електробігріву приміщеннь БК взимку. За словами Валентини Демчук, для роботи 15 гуртків художньої самодіяльності та робочого комп'ютеру не вистачає наявної потужності, тому автомати електромережі часто відключатються. Олег Старенький прийняв відповідну заяву від директора Лазурненського БК та пообіцяв, що дізнається, чи є можливість відповідного проекту в Херсонобленерго.

Голова райради також поцікався наскільки забезпечена фінансуванням Лазурненська амбулаторія. Головний лікар  цього закладу Оксана Богданівна Мажара відповіла, що продуктів харчування для хворих, медикаментів невідкладної медичної допомоги та вугілля для опалення повністю вистачає.

Щодо реформи децентралізації, Олег Старенький красномовно висловися, що він "обома руками ЗА", коли буде економіний розрахунок всіх кроків по об'єднанню громад.

У кінці зустрічі всі присутні подякували голові Скадовської райради детальні відповіді на всі поставлені питання.

На сайті Лазурненської селищної ради розміщено відео:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.