Зірвана сесія Лазурненської селищної ради 21 листопада – відео


  • 24 ноября 2017 19:36:20
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 2473
  • 0

Вашій увазі представлені відео позачергової 44-ї сесії Лазурненської селищної ради 7-скликання від 21 листопада 2017 року.

На порядок денний сесії була винесена низка питань:

- питання бюджету щодо фінансування і виготовлення проекту будівництва алеї на вулиці Набережній (від вулиці Жовтневої до вулиці Чорноморської)

- фінансування поїздки спортсменів клубу Maximus на міжнародні змагання

- питання матеріальної допомоги жителям селища

- подолання вето селищного голови з питань подання сервітутів

На відео сесії можна побачити деструктивну роботу депутатського корпусу та селищного голови. У ході дискусії виникла суперечка між головою земельної комісії Демчуком Олександром та селищним головою Бєліком Сергієм Яковичем. Депутат почав звинувачувати директора КП «Очисні споруди смт Лазурного» Євгенія Москалика та селищного голову у розкраданні коштів комунального підприємства у розмірі 300 тис. грн. шляхом їх перерахунку на шістьом фірмам "одноднєвкам" (по 50 тис. грн.) за різні невідомі послуги і запевнив, що має докази щодо звинувачених осіб і може надати їх відповідним правоохоронним органам. Спочатку працівник "Очисних споруд" Олександр Лавроненко, а далі директор Євгеній Москалик заперечили цю інформацію, а Сергій Бєлік порадив звертатися з таким заявами в прокуратуру.

Все це обурило присутніх на сесії, оскільки подібні конфлікти відбуваються не вперше. Гарячі дебати в сесійні залі ви можете повністю подивитися на першому відео, яке зняв Олег Шитов.

Позачергову сесію відвідали активні громадяни Лазурного та учасники АТО. Вони були здивовані ситуацією, яка склалася у Лазурненській селищній раді.

Робота сесії 21 листопада була зірвана у зв'язку з відсутністю кворуму депутатів - недостатньою їх явкою із різних причин, а незадовго після того, коли зібралося необхідна більшість - 8 чоловік, - Олександр Демчук покинув сесійну залу.

Друге відео, опубліковане на сайті Лазурненської селищної ради:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.