Звіт голови Лазурненської селищної ради Бєліка Сергія за 2018 рік - повне відео


 • 19 марта 2019 21:13:33
 • Відгуків: 0
 • Просмотров: 901
 • 0

15 березня 2019 року селищний голова Сергій Бєлік прозвітував про роботу Лазурненської селищної ради у 2018 році. Він розповів про найбільші статті витрат і надходжень селищного бюджету, зокрема:

 • укладка першої черги тротуарної плитки
 • придбання комп'ютерної техніки для Лазурненської амбулаторії і Лазурненської загальноосвітньої школи, камер відеоспостереження для установки по вулицях селища, машини для подрібнення гілок,
 • розроблення проектів землеустрою під кладовище, побудови Лазурненської амбулаторії, реконструкції під'їзної дороги "бетонки", закупки спортивного інвентарю для бійцівського клубу "MAXIMUS" та інші.
 • початок будівництва ринку у центрі селища

Голова зазначив, що нині "ведеться дуже багато паперової роботи" і перелічив скільки засідань і рішень було в 2019 році.

Вдалосья укласти договори оренди землі з пансіонатами "Корабел", "Явір", "Чорномор", які формально не працюють (крім "Корабела", який  фактично приймає відпочиваючих)

Щодо селищного бюджету-2018, то за словами виступаючого, показник перевиконання становить 131,5%, тобто на "872 тис. грн. ми зібрали більше чим планували". Надходження по туристичному збору збільшено у два рази. Перевиконання по платі за землю - на 412 тис. грн.

Плани селищної ради на 2019 рік також були озвучені. Серед них:

 • закінчити побудову алеї по вул. Набережна, укладка асфальту вул. Набережна від вул. Жовтнева до вул. Незалежна.
 • будівництво спортивного майданчику в центрі селища
 • ямковий ремонт по всім вулицям селища, у першу чергу під'їзні до моря.

Селищний голова сказав, що є проекти на укладку дорожнього покриття на вулицях Дружби і Ювілейна, згідно з якими на кожну з них треба приблизно 4,7 млн грн. станом на 2018 рік. Очевидно, що це занадто велика сума для бюджету Лазурного, тому рада звернулася до обласної і районної адміністрації. Однак таких коштів у них також немає...

Після звіту присутні громадяни мали можливість задавати питання селищному голові. Першим прозвучало запитання про незрозумілу “чергу” на отримання земельної ділянки в Лазурному. Спікер відповів, що селищна рада керується виключно законами України і ніякої черги немає.

Інші питання задавав мешканець селища Бігун Володимир Іванович. Ще на початку виступу Сергія Бєліка він оголосив публічну заяву щодо винесення питання звіту про діяльність селищного голови та виконкому за 2018 р. та завдання на 2019 р. на сесію Лазурненської селищної ради, як і передбачено законодавством, а саме ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Крім того, на сесію запропоновано винести питання щодо затвердження Статуту територіальної громади селища, це звернення підтримали жителі селища згідно зі списком до заяви. 

Жителями селища піднімалися питання звіту та діяльності комунальних підприємств, відсутності на зустрічі депутатів селищної ради, їх звітів перед жителями, проблеми виділення земельних ділянок, в т.ч. для учасників АТО, взаємодії з громадськими формуваннями. 

Розглядалися питання виконання зауважень аудиторської перевірки за 2,5 роки діяльності, якою було встановлено прийняття селищною радою неефективних рішень та невикористаних резервів наповнення місцевого бюджету на суму понад 8 млн. грн, в т.ч. половина з них в земельних питаннях. Вказувалося на незадовільну роботу щодо вирішення питань капітального ремонту бетонки, планів розвитку селища, які недостатньо висвітлені в розпоряджені голови ОДА з цих питань.

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.