Зустріч та інтерв'ю із ветераном Другої світової війни Даниловим Павлом Васильовичем - відео


  • 18 мая 2018 22:52:29
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1227
  • 0


Невпинно летять роки, віддаляючи нас від запеклих протистоянь за рідну землю. Але пам’ять народу жива. Немає в Україні жодної родини, яку б не торкнулося страшне лихо Другої світової війни. Людська пам’ять стукає в наші серця дзвоном, обелісками в полі... І поки живе наш рід, існуватиме й пам’ять, бо без неї немає майбутнього. А воно в наших дітях, які не повинні чути зловісної музики війни.

Не старіють душею ветерани… Вони завжди опікуються турботою про нашу святу землю,про рідний народ.

На території селища Лазурного проживає ветеран Другої світової війни Данилов Павло Васильович, 1919 року народження. 10 травня 2018 року в його світлицю завітали учні Лазурненської ЗОШ з учителем історії Лисюк Валентина Григорівна, оператор Бігун Сергій, селищний  бібліотекар  Соценко Любов Іванівна, щоб укотре перегорнути сторінки війни.

Павло Васильович проходив військову службу у Севастополі, згодом в Одесі, потім був направлений на острів Тендра на маяк для забезпечення проходження кораблів мінними полями.

З 1941 по 1945 рік воював на Чорному морі. Разом із кращими моряками був направлений в Америку для отримання дев'яти кораблів, які потрібно було транспортувати до Владивостока. Після прибуття у Владивосток почалася війна з Японією. Потім у складі десанту  моряків був висаджений на Південний Сахалін у порт Маока. За участь у цій операції Павло Васильович отримав нагороду “Медаль Нахімова”. За роки війни був нагороджений медалями “За оборону Німеччини”, “За оборону Одеси”, “За оборону Кавказу”, “За оборону Японії”.

Фото високої чіткості дивіться на сторінці у Фейсбук.

У кінці зустрічі відвідувачі побажали ветеранові міцного здоров’я, добра, життєвих гараздів і щоб над нашою квітучою Україною завжди було безхмарне мирне небо.

В серцях ветеранів - осколки війни,
Лиш пам’ять - від ран отих ліки.
Не їхня лиш пам’ять, а й ваша,сини,
І ваша, онуки, - навіки.
 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.