Вшанування пам’яті загиблих воїнів на кладовищах


  • 09 мая 2018 17:37:47
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 922
  • 0


7 травня 2018 року, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, селищний бібліотекар Соценко Л.І., дослідник-краєзнавець Андрєєв Ю.І., вчитель української мови й літератури Самойлова Г.В. й учні сьомого класу Лазурненської загальноосвітньої школи вшанували пам’ять загиблих воїнів у роки Другої світової війни. Відвідавши обеліск і могили на лазурненському і григорівському кладовищах, поклали квіти й вінки, хвилиною мовчання згадали тих, хто віддав своє життя, хто не дожив, не доспівав, не докохав.  

Діти дізналися про імена воїнів, які ще в минулих сорокових, захищаючи наш край від нацистів, полягли в боях.


Факти про загиблих бійців, досліджені Андрєєвим Юрієм Івановичем: 

Хрюнін Олексій Андрійович (1917 р.н.). Льотчик 78-ї авіаескадрильї повітряних сил Чорноморського флоту. Був збитий німцями над Чорним морем у вересні 1942 року. Літак упав на острів Джарилгач недалеко від села. Був похований нашими жителями.

Рудь Харитон Гнатович (1913 р.н.). Служив ще до війни. Брав участь у звільненні Західної України. Призваний на фронт Скадовським РВК. Служив сержантом - сапером. Був поранений біля Дніпра. Помер від ран 6 січня 1944 року.

Мошенський Федір Григорович (1923 р.н.). Призваний на війну Скадовським РВК. Червоноармієць 144-го гвардійського стрілкового полку. Підірвався на міні в районі села Великі Копані. Від отриманих ран  утратив ногу, захворів на гангрену. Помер від ран 14 січня 1944 року.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.