У Лазурному в Джарилгацькій затоці застряг дельфін


  • 13 июля 2019 02:27:55
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 3709
  • 0

У Джарилгацькій затоці селища Лазурного в районі пансіонату «Причал» неподалік від рибацької пристані застряг дельфін. Він заплив у затоку, мабуть, полюючи на рибу, але не помітив, як спала вода і вже не зміг вибратись назад через вузький пролив.

Дельфіна помітили місцеві мешканці, коли він потрапив на мілину. Добрі люди, бажаючи допомогти тварині – відштовхнули його назад  у воду. Але тепер дельфіна ніяк не можуть  виловити у затоці, щоб врятувати.

Ми зв’язались з начальником Скадовського сектора МЧС -  Турченко Дмитром Івановичем, який щойно повертався із місця подій, і пояснив, що дельфін ховається у великій штучній водній ямі посередині затоки, глибина якої від 7 до 15 метрів. І його там майже неможливо виловити тому, що сітки можуть  дістати на 1-2, 5 метрів, але до дна – ні. І коли рибаки  пробували спіймати дельфіна сіткою зверху – він прослизав під нею, коли по дну – проходив над нею. Що ж робити у даному випадку? Дмитро Іванович сказав, що дельфін наразі живий і, судячи з останньою інформації – полює на рибу і досить нормально себе почуває. Тут є два варіанти: або вода підніметься і тварина зможе вийти через протоку у відкрите море, або знову полюючи на рибу – потрапить на  мілину. В останньому випадку – велике прохання до місцевих мешканців: не випускати дельфіна у глибшу воду, а терміново викликати МНС і професіонали зможуть допомогти йому вибратись.

Проте небайдужих людей і активістів не влаштовує така ситуація і вони мають намір шукати інший варіант, щоб якомога скоріше врятувати дельфіна. Радує така небайдужість людських сердець!

А ми будемо далі спостерігати за ситуацією та долею дельфіна.

 

Вікторія Вознесенська 

(фото ілюстративне)

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.