Тематичний захід “Хліб усьому голова” у Лазурненській селищній бібліотеці: відео


  • 05 декабря 2018 21:17:00
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 1988
  • 0

30 листопада в Лазурненській селищній бібліотеці відбувся тематичний захід: «Хліб – усьому голова».

Слово «хліб»  - ми вимовляємо з пошаною. Хліб – це не лише буханець, урожай, зерно, але це символ людського життя, материнського благословення і знак уваги і шани до гостя, і знак достатку і символ людського безсмертя… Хліб – це справжнє наше багатство. 

Під звуки пісні про хліб,  учасниця заходу Абрамова Ада на вишитому рушникові винесла коровай. До неї приєднуються  в танці дівчата з рушниками та читають всі вірші та прислів’я про хліб (Куц Аліна, Кравчук Тетяна, Третяк Аліна, Кравченко Катя, Кобець Марина, Чорноус  Діана)

Ахтирський  Микола у ролі «хлібчика» завітав до нас на захід з колосками та ознайомив присутніх у залі, про людей яких професій  потрудилися, щоб отакий смачний та духмяний  хліб був у нас на столі (до дівчат приєднались Кобець Вітя, Таранець Олексій)

Ведуча Ахтирська Лілія В’ячеславівна ознайомила глядачів з деякими обрядами і звичаями, пов’язаними з хлібом та представила інсценізацію казки: «Без труда нема плода», за участю героїв Ахтирського М., Таранець О.,  Абрамової  А. 

Бібліотекар школи  Радік Олеся Леонідівна з учнями (Демедюк Дарина, Кобзар Діана, Дроздова Настя, Бондарева Віолетта, Лубенська Алевтина) підготувала інсценізацію казки «Колосок». Радік О.Л.  провела вікторину , ознайомила  з малюнками даної тематики та подарувала розгорнуту книжку  про хліб. 

Ведучі заходу Ахтирська Л.В. та Соценко Л.І. під музику пісні «Щоб ви і ми щасливо жили»  побажали всім здоров’я, щастя, миру, та щоб у всіх був завжди пахучий хліб на столі, щоб ніколи не втратили смаку українського хліба, без якого кожен із вас не уявляє своє життя.

Є на світі золоті 
слова – 
«Хліб – усьому
 голова»

Ознайомив з історію хлібопекарні нашого селища Андрєєв Ю.І. 

Промовила  слова подяки за проведення цього заходу Черниш С.Л.

Відеозйомка: Андрєєв Ю.І.

Монтаж: Бігун С.О.

Фотозйомка: Абрамова С. Більше фото дивіться на сторінці Lazurne.info у Facebook.

Режисер: Ахтирська Л.В.

Захід відбувся за підтримки селищного голови  Бєліка Сергія Яковича.

Організатори також висловлюють подяку Лесі Задорожній за аудіосистему для звукового супроводу заходу.

На заході були присутні заступник селищного голови Марченко Олексій Юрійович та секретар виконкому Чорноус Ганна Миколаївна, класний керівник 4 класу Коняєва Л.М. з учнями та всі охочі.

Джерело: Лазурненська селищна бібліотека

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.