Селищний голова Сергій Бєлік відзвітував про роботу Лазурненської селищної ради і виконавчого комітету за 2017 рік


9 лютого 2018 року відбувся публічний звіт селищного голови Сергія Бєліка про роботу Лазурненської селищної ради і виконавчого комітету, виконану в 2017 р. Зустріч відбулася у фойє Лазурненського селищного будинку культури.

Бєлік Сергій Якович, будучи перший рік на посаді селищного голови, розповів на що був витрачений і як розподілений бюджет селища, що було зроблено для благоустрою селища, зокрема скільки коштів пішло на ремонт доріг та матеріальне забезпечення селищного будинку культури, дитячого садочку. Навів цифри надходжень від сезону відпочинку в Лазурному і результати кампанії курортного збору 2017 року.

Громадяни активно задавали питання про контроль якості ремонту доріг, генеральний план селища, долю земельних ділянок за телевежею. Обговорювали необхідність продажу земель ради через аукціон. Голова погодився ввести таку практику уже в поточному році.

Деякі громадяни емоційно висловлювали незадоволеність і непрозорість роботи депутатів, комунальних підприємтв, що їхню роботу в раді необхідно якось контролювати, щоб створити якусь комісію із громадян, яка б цим займалася, - так званий "народний контроль".

Прозвучало зауваження до селищного голови, що у громади Лазурного досі немає статуту - документу, який регламентує взаємодію і діалог громадян і місцевої влади. Багато громадян погодилися, що як раз у нас практично не розвинений такий діалог, на відміну від багатьох інших сіл і міст.

Про що говорили більш детально та які ще важливі питання піднімалися на зустрічі ви можете подивитися у повній версії відео (для переходу між фрагментами клацніть значок у лівому верхньому куті).

У кінці зустрічі Сергій Бєлік висловив сподівання, що такі публічні обговорення будуть частішими і надалі громадяни будуть більше брати участь у них, бо "лише разом з вами ми будуємо це селище".


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.