Привітання із Новорічними святами від театралізованого гуртка Лазурненської селищної бібліотеки


  • 22 січня 2020 12:24:37
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1668
  • 0

У період різдвяних свят 2020 року театралізований гурток Лазурненської селищної бібліотеки під керівництвом Ахтирської Л. В. з участю учнів нашої школи “меланкували” у Лазурненській ЗОШ і селищній раді. Дивіться відео вистави у школі.

Важко вже і згадати той час, коли на вуличках українських сіл звучали щедрівки та колядки, хлопці та дівчата кружляли у танку та водили Козу. З кожним роком наші звичаї, традиції та обряди все впевненіше відходять на другий план, поступаючить іноземним святам.

Проте у Лазурному молоде покоління намагається ухопити духовну спадщину нашого народу “за хвоста” і затримати її серед нас якомога довше. Яскравим прикладом такої молоді виступив театралізований гуртокЛазурненської селищної бібліотеки під керівництвом Ахтирської Лілії В’ячеславівни, привітавши школярів, вчителів, малих та дорослих, працівників Лазурненської селищної ради з Новорічними святами. Молоді артисти показали обряд Маланкування та водіння Кози, тим самим нагадавши нам про те, що треба пам’ятати звичаї та традиції свого народу, шануючи знання та повчання наших предків.