Привітання із Новорічними святами від театралізованого гуртка Лазурненської селищної бібліотеки


  • 22 января 2020 12:24:37
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 1022
  • 0

У період різдвяних свят 2020 року театралізований гурток Лазурненської селищної бібліотеки під керівництвом Ахтирської Л. В. з участю учнів нашої школи “меланкували” у Лазурненській ЗОШ і селищній раді. Дивіться відео вистави у школі.

Важко вже і згадати той час, коли на вуличках українських сіл звучали щедрівки та колядки, хлопці та дівчата кружляли у танку та водили Козу. З кожним роком наші звичаї, традиції та обряди все впевненіше відходять на другий план, поступаючить іноземним святам.

Проте у Лазурному молоде покоління намагається ухопити духовну спадщину нашого народу “за хвоста” і затримати її серед нас якомога довше. Яскравим прикладом такої молоді виступив театралізований гуртокЛазурненської селищної бібліотеки під керівництвом Ахтирської Лілії В’ячеславівни, привітавши школярів, вчителів, малих та дорослих, працівників Лазурненської селищної ради з Новорічними святами. Молоді артисти показали обряд Маланкування та водіння Кози, тим самим нагадавши нам про те, що треба пам’ятати звичаї та традиції свого народу, шануючи знання та повчання наших предків.

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.