Презентація електронної книги про історію Лазурного і ветеранів Другої світової війни9 лютого 2018 року на зустрічі з головою я та Юрій Андрєєв презентували книгу про історію селища Лазурне та про учасників Великої Вітчизняної війни, які жили в селищі. Поки що книга є тільки в електронному варіанті, почитати її можна безкоштовно в соцмережах. Всім громадянам на зустрічі голова селищної ради  Бєлік С.Я. та голова бюджетної комісії Якименко С.І. пообіцяли знайти кошти для її публікації.

В цій книзі розповідається про історичні події, коли ще не було ніякого заселення на цій прекрасній землі. Ви дізнаєтесь про засновників селища, їх родину та роботу в розбудову Півдня України. Описуються перші кроки становлення селища, коли нарізалося село Новоолексіївка, хто був першим головою селищної ради та коли вона створена. Як люди створювали колгосп "Пятилетка", події Великої Вітчизняної війни та післявоєнний період. Описується розбудова селища в радянський період. 

Окремо видана книга про учасників Великої Вітчизняної війни - мешканців селища. Описуються їх подвиги та нагороди. Сподіваємося, що в роботі голови та виконкому селищної ради обов'язково врахують озвучені пропозиції.

Завантажити і переглянути цю книгу можна на сайті автора статті Володимира Бігуна. 


 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.