Пожежники Лазурного і Скадовська оперативно загасили будинок пустуючої бази відпочинку


  • 28 мая 2018 20:02:18
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1128
  • 0

25 травня 2018 року по вулиці Ювілейній смт Лазурне загорівся дерев'яний будинок бази відпочинку, яка уже кілька років пустує.


На місце пожежі одразу прибув селищний голова Сергій Бєлік. Оперативно спрацювала й пожежна дружина, що створена при селищній раді. Прибувши на виклик, вона негайно приступила до ліквідації полум’я. Згодом до них приєдналися рятувальники зі Скадовського підрозділу державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Вогонь був наскільки інтенсивний, що пожежникам не вистачало стандартного запасу води в машинах. На допомогу прийшло місцеве фермерське господарство ФГ «СК Грін-Лайф», яке надало дві великих бочки з водою. Трактор-тягач доставив воду та зніс рештки згорілої будівлі за допомогою тросу - (відео до цієї статті). Не залишився осторонь і пансіонат «Гілея», директор якого, на прохання Сергія Бєліка, особисто приїхав на місце події та забезпечив прибуття  машини-водовозу.

Так спільним зусиллями рятувальників і небайдужих громадян пожежа була нейтралізована. Причини загорання поки що не встановлені. За попередніми даними, ніхто не постраждав.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.