Пам'ять Тараса Шевченка вшанували в Лазурненській селищній бібліотеці на виставі «Ми - нащадки твої, Кобзарю» - повний відеозапис


  • 04 апреля 2018 20:39:18
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 591
  • Автор: Олена Вовк
  • 0

31 березня 2018 року в приміщенні Лазурненської селищної бібліотеки відбулася тематична вистава «Ми - нащадки твої, Кобзарю». Захід, присвячений життю та творчості великого українського поета, письменника, зібрав в одномі місці і в один час справжніх поціновувачів творчості великого сина неньки-України.

Дивіться повний відеозапис заходу:

Щорічно в перші березневі дні українці всього світу згадують про славного сина українського народу, геніального поета, талановитого письменника, обдарованого художника - Тараса Григоровича Шевченка. У 2018 році минає 204-та річниця від дня народження Великого Кобзаря.

Поет вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Його полум’яне і міцне, гнівне і ніжне слово й донині живе у серцях мільйонів наших співгромадян. Та й не українцями єдиними, адже Тарас Григорович – особистість не лише українського, а й всесвітнього масштабу.

Захід відбувся за участю любительського об’єднання «Художнє слово». Впродовж вистави її учасники проникливо й душевно декламували поезію Тараса Григоровича.  Також із вокально-іструменталним номером виступили учні Лазурненської музичної школи під керівництвом Олени Дригваль. А колоритні українські танці виконали дівчата із танцювального колективу “Ритми” (Лазурненський селищний будинок культури, керівник Юрій Калінчев).

Маєте можливість переглянути світлини, зроблені під час вистави. Щоб подивитися всі фото, натисніть на значок Фейсбук у правому верхному куті над фото.

За активну участь у заході щира подяка висловлюється плеяді талановитих лазурнян: Анні та Діані Чорноус, Анастасії, Миколаю та Лілії Ахтирським, Сергію Бігуну, Ірині Владимаренко, Любові Соценко, Юрію Андреєву, Світлані Абрамовій, Дмитру Заворотньому, Андрію Митру.

Режисер вистави - Людмила Копилова.

Захід відбувся за підтримки селищного голови Лазурного Сергія Бєліка.

Джерело: Лазурненська селищна бібліотека

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.