Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували в Лазурненській бібліотеці на заході "Герої не вмирають"20 лютого 2018 року в день пам'яті пам'яті Героїв Небесної Сотні в Лазурненській селищній бібліотеці відбувся тематичний захід "Герої не вмирають". Дивіться відео аматорських номерів із участю музичної школи і жителів Лазурного.


20 лютого 2014 року українців приголомшила страшна новина про розстріл владою своїх громадян.
Активісти, які знаходились на Майдані заради світлого майбутнього своєї країни, опинились під вогнем силовиків. Мітингувальники гинули від вбивчих куль, а через декілька днів на Майдані з почестями прощалися з Небесною сотнею.
Чотири роки минуло з того чорного дня, але пам'ять про революцію Гідності жива. 

Саме вшануванню памʼяті про загиблих Героїв 20 лютого 2018 року у приміщенні селищної бібліотеки, за підтримки селищного голови Бєліка С.Я., було проведено тематичний захід «Герої не вмирають». Почесними гостями на ньому стали  учасники АТО, від імені яких звернувся до присутніх Ахтирський Роман Миколайович (підполковник, капітан ІІ рангу). Він закликав пам'ятати про подвиги героїв, які відстоювали і продовжують відстоювати честь своєї країни.

Серед глядачів були також священик Української Православної Церкви, протоієрей отець Орест, заступник селищного голови Олексій Марченко, учні 8-го класу Лазурненської ЗОШ І – ІІІ ступенів разом з учителем Стецюк О.А., заступником директора з навчально-виховної роботи Загороднюк С.М., педагогом-організатором Кузнецовою Л.М., жителі селища.  

Кожен з учасників  заходу намагався донести до присутніх розуміння значущості кривавих подій на вул. Інститутській  2014 року: соліст Сергій Яцюк, вихованці музичної школи, під керівництвом Дригваль О.М., виконали пісні; Сергій Бігун, Анастасія Ахтирська, Діана Чорноус продекламували поетичні рядки, а ведучі заходу (Любов Соценко, Лілія Ахтирська, Ганна Чорноус, Людмила Копилова) змогли долучити присутніх до надзвичайно трагічної сторінки історії в житті нашого народу. Вони підкреслили, що ми завжди будемо згадувати наших Героїв, бо «Герої не вмирають»!

Тож хочеться висловити подяку всім учасникам заходу, які були на сцені, а також тим, хто був поза нею: Дмитру Заворотньому (відеозйомка), Олексію Козюренку, Володимиру Кукоті, Світлані Абрамовій та режисеру заходу Людмилі Копиловій.


 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.