Лазурненська бібліотека в дусі українських різдвяних звичаїв провела захід із участю драматичного гуртка і музичної школи8 січня 2018 року в період різдвяних святок у приміщенні Лазурненської селищної бібліотеки відбулася виховна година під назвою "Звичаї - це скарб українського народу".

Відкрив програму аматорський драматичний гурток "Художнє слово" номером "Христос рождається", в якому учасники продекламували старовинну різдвяну колядку. У постановці взяв участь зокрема редактор Lazurne.info Сергій Бігун (укладач цієї статті), який говорив слова побажань "щастя і кращої долі для України". Керівник аматорського драмгуртка - Людмила Олександрівна Копилова.

Із розповіддю "Зимові обряди", виступила вчитель української мови та літератури Лазурненської загальноосвітньої школи Галина Василівна Самойлова.

Вихованці Лазурненської музичної школи виконали різдвяну щедрівку "Щедрик" під акомпанемент на синтезаторі керівника Олени Миколаївни Дригваль.

Бібліотекар Любов Іванівна Соценко була однією із ведучих і аматоркою номеру "Христос рождається". Також вона підготувала тематичну виставку із кутею, Дідухом (різдвяна прикраса у вигляді букету із колосками) і підбіркою книг "Історія і традиції різдвяних свят".

У фінальній частині всі разом із глядацькою аудиторією заспівали різдвяну пісню "Добрий вечір тобі пане господарю".

Режисер програми - Людмила Копилова

Оператор відезйомки - Дмитро Заворотній

Фотограф - Світлана Абрамова

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.