Звітний концерт Лазурненського селищного будинку культури “Україна колядує”. Відео, фото


  • 12 февраля 2018 21:32:22
  • Відгуки :1
  • Просмотров: 1493
  • 0 Звітний концерт Лазурненського селищного будинку культури “Україна колядує”. Відео, фото


9 лютого 2018 р. в Лазурненському селищному будинку культури відбувся звітний концерт «Україна колядує».

В концерті взяли участь аматори народних колективів, вокального ансамблю «Вербиченька» і  колектива-супутника вокального ансамблю «Світоч» - у складі вчителів Лазурненської загальноосвітньої школи та вихователів дитячого садка, - фольклорного ансамблю «Бабусі», дитячого фольклорного ансамблю «Щедрівочка», які виконали колядки, щедрівки та меланки, квартет «Порада» і тріо «Калинонька» під керівництвом Валентини Демчук. Незабутні яскраві враження  від виступів танцювальних колективів «Ритми» (керівник Юрій Калінчев) та бальних танців «Грація», керівник Володимир Пугачов. Усім глядачам і журі сподобався виступ хортингістів спортклубу «Maximus», керівник Георгій Аракєлов і журі, як в нагороду, вручили каравай саме цій команді.

Дуже вдалим був виступ драматичного гуртка «Художнє слово», керівник – учитель Галина Самойлова. Разом з заступником директора з виховної роботи Наталією Цілинко та організатором по виховній роботі Ларисою Кузнєцовою вони підготували з учнями нашої школи літературно-музичну композицію «Горнусь до тебе, Україно!». Приємно було усім почути, як виступили учні філіалу музичної школи під керівництвом  Олени Дригваль, а саме: Ганна Микитюк та Ганна Загородня.

Усіх присутніх у залі зачарували ведучі програми Ірина Владимиренко, вихователь дитячого садка, та Сергій Булеза, працівник БК. Фіналом у концерті став виступ працівника селищної ради Наталі Романової, солістки естрадної студії під керівництвом Олександра Савенка  і танцювального колективу «Ритми». У її виконанні прозвучала пісня «Музика рідного дому». У залі була оформлена виставка робіт народних умільців та дитячих малюнків і поробок. Жюрі високо оцінили роботи майстрів. Виставку організувала Дарія Івашко, керівник гуртка декоративного та прикладного мистецтва.

Голова жюрі, Анатолій Волошин, директор Скадовського  районного будинку культури імені Т.Г.Шевченка у кінці звітного концерту виступив від імені своїх колег із словами вдячності за професіоналізм у виконанні аматорами Лазурнененського БК кожного номера на сцені, що на одному диханні пройшов концерт із 18 номерів тривалістю 1 годину. Тема висвітлена правильно, режисерський задум дуже вдалий. І що діти співають разом на сцені із «Бабусями» меланки – це супер. Сподобалось, як вийшов вертеп колективів, переодягнених у казкових персонажів, це ізюминка концерту. А ще те, що у концертній програмі є поєднання пісні, музики, танцю, обряду, художнього слова із спортом, а саме – показовий виступ спортсменів клубу «Maximus» - це додає великий плюс до роботи закладу культури.

Директор БК  В.П.Демчук подякувала усім аматорам та керівникам гуртків КЗ «Лазурненський СБК», а також висловила подяку адміністраціям ЗОШ та дитячого садка «Сонечко», селищній раді, філіалу музичної школи.

Дивіться фото нижче в галереї, а також у Фейсбук на сторінці Lazurne.info

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
1 отзывов
0 ответов
0 оценок
0  
Полезность отзывов
0 голосов
0