Діти та інші учасники драматичного гуртка Лазурненської селищної бібліотеки вшанували пам'ять воїнів-односельців біля обеліска Слави і привітали ветерана і учасника бойових дій


  • 11 травня 2019 22:37:32
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1302
  • 0

З нагоди Дня Перемоги учасники драматичного гуртка Лазурненської селищної бібліотеки вшанували пам'ять спочилих воїнів-односельців біля обеліска Слави і відвідали ветерана Другої світової війни Данилова Павла Васильовича та учасника бойових дій Чепурка Григорія Андрійовича, привітавши їх віршами.

Ведучі заходу біблітекар Любов Соценко і Лілія Ахтирська нагадали, що 74 роки назад закінчилася Друга Світова війна, яка принесла перемогу усього людства над фашистським загарбниками. Це лихо забрало мільйони життів, серед яких, на жаль були і жителі Лазурного (на той час - село Ново-Олексіївка). Тож ми, сьогоднішнє покоління, повинні знати і пам'ятати історію свого народу і своєї землі. Любов Соценко зачитала імена загиблих земляків в роки страшної війни. Місцевий краєзнавець Юрій Андреєв розповів про деякі факти оборони нашого села від німецьких окупантів.

Діти від щирого серця продекламували поетичні нариси на воєнну тематику і вітання двом нашим живим лазурнянам - учасниким війни, яким ми завдячуємо нашим вільним життям сьогодні.

Відеозйомка і монтаж - Сергій Бігун

Спонсорська допомога Тригубчука Сергія Володимировича