Дитячий садок «Сонечко» відзначив свій 35-річний ювілей


  • 06 февраля 2018 17:29:52
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1768
  • 0

2 лютого відбулося свято з нагоди 35 років від заснування ясла-садку “Сонечко”. Дивіться повний відеозапис і фото концертної програми.

Свято відбулося у музичній залі дитячого садку “Сонечко” і розпочалося запальною піснею, в кінці якої завідувач закладу Степанчук Оксана Миколаївна вручила коровай голові Лазурненської селищної ради Бєліку Сергію Яковичу.

Андреєв Юрій Іванович, працівник - охоронець - садочку, розповів дуже цікаву історію з самого заснування садочка.

Під час урочистостей з вітальними словами до колективу закладу звернувся голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік, побажав добра та процвітання творчому молодому колективу закладу. 

З теплими словами привітання до колективу звернулися Михайлюченко О.В.( завідувач 2003 р.), Белік Г.Г.( завідувач 2010 р), Косован Т.Н. (завідувач 2012 р.).

Багато привітань та побажань отримали працівники від гостей та батьківського комітету, що завітали на свято.

Колектив закладу приготували цікаву концертну програму разом з вихованцями садочку. Веселі, креативні й талановиті театральні постановки, хореографія й пісні свідчили про злагодженість та високу професійну майстерність педагогічної справи.

У вітальному слові завідувач закладом дошкільної освіти Степанчук Оксана Миколаївна подякувала ветеранам педагогічної ниви, усім працівникам, гостям, які виявили повагу й прийшли привітати колектив дитсадка з ювілеєм. В кінці свята всі гості отримали солодкі подарунки від колективу садочка.

Ювілей садочка об’єднав усіх, адже турбота про підростаюче покоління — це турбота про майбутнє держави.

Усі фото заходу можна переглянути на сторінці Lazurne.info у соц.мережі Facebook.

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.