День святого Валентина відсвяткували веселими конкурсами в Лазурненському Будинку культури


  • 15 февраля 2018 19:42:13
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1538
  • 0


14 лютого в Лазурненському селищному будинку культури відбулася конкурсна програма для молоді до Дня святого Валентина «Нумо, хлопці та дівчата». Святковий вечір був присвячений Дню закоханих, тому журі обирало на конкурсі найромантичнішу пару «Валентин та Валентина». У цьому конкурсі взяли участь: Настя Ахтирська, Кирило Мална, Тетяна Кагадій, Денис Якубовський, Віра Підганюк та Шерзод Альбертов.

Ведучими вечора були чарівна Вікторія Несенчук (солістка естрадної студії, керівник Олександр Савенко), та Сергій Булеза, працівник Будинку культури. До складу журі  конкурсу були обрані: селищний голова Сергій Бєлік, заступник селищного голови Олексій Марченко та директор Будинку культури Валентина Демчук. З великим задоволенням та захопленням усі присутні у залі спостерігали за конкурсантами та вболівали за них. Були 4 конкурсні завдання: 

1. «Візитка» – де кожен розповів про себе, свою сім’ю та захоплення. У цьому завданні найцікавішою була розповідь Насті Ахтирської,  і журі присудило їй найвищу оцінку.

2. «Попелюшка» – завданням для хлопців було знайти із зав’язаними очима туфельку дівчини, яка у парі. Із цим завданням впоралися усі учасники.

3. «Я Вас люблю» – це завдання було складним для хлопців тим, що дівчата мімікою та жестами висловлювали свої почуття, а хлопці у мікрофон коментували те, що бачили. Хлопці складали вірші, освідчувались дівчатам у коханні, використовуючи задані слова: холодильник, колесо, фізика, трактор, борщ. Із цим завданням найкраще справився Денис Якубовський, а серед дівчат найкраще мімікою висловила свої почуття Тетяна Кагадій.

4. «Втримати любов» – це завдання пов’язане з танцями. Кожна пара, танцюючи різні танці (повільні та швидкі), повинна втримати повітряну кульку між лобами. Та пара, яка найдовше утримає кульку, перемогла. У цьому завданні найкращою була пара - Денис Якубовський та Тетяна Кагадій. «Вони з захопленням та з невичерпною енергією танцювали джайв і навіть професійно» - як зауважив Юрій Калінчев, керівник танцювального колективу. Усі ці завдання на конкурс підготував саме Юрій Калінчев, а ще він усіх здивував постановкою танцю «Тато і донька – музика поколінь», який виконав разом зі своєю донькою Євою. Це було дивовижно і зворушливо.

У програмі приймали участь солісти: Олександр Савенко, керівник художній, чарівна Наталя Романова, Вікторія Несенчук та Валентина Демчук, директор СБК, танцювальні колективи: «Ритми», керівник Юрій Калінчев та «Грація», керівник Володимир Пугачов.

По закінченню програми відбулося нагородження конкурсантів. Журі підвело підсумки і виявилося, що дві пари №1 та №2 набрали однакову кількість балів, а треба визначити одну, яка і отримає головний приз та титул «Валентин і Валентина». Отже, журі оголосило додаткове завдання і звернулось до глядачів з проханням визначити переможців оплесками. Додатковим завданням для пар №1 та №2 було виконання дуетом будь-якої пісні на свій вибір, а глядачі, послухавши їх спів, оплесками обрали переможців. Ото ж більше оплесків від глядачів отримала пара №2  – це Тетяна Кагадій та Денис Якубовський. Вони отримали титул «Валентин і Валентина» і справді були найромантичнішою парою.

Селищний голова Сергій Бєлік привітав усіх присутніх у залі з Днем закоханих і вручив нагороди переможцям і конкурсантам: солодощі та конверти з запрошенням на вечерю до кафе «Дежавю». Потім заступник селищного голови Олексій Марченко та директор СБК Валентина Демчук оголосили пару №1 (Настя Ахтирська, Кирило Мална) – найкреативнішою та найстильнішою, а пару №3 (Віра Підганюк та Шерзод Альбертов) – найгарнішою та найвеселішою. 

Спонсором програми є селищна рада. Будинок культури дякує усім!

Джерело: Лазурненський селищний Будинок культури

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.