Відбулася зустріч із кандидатами на посаду селищного голови смт Лазурного


  • 27 ноября 2016 20:48:08
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 2377
  • 0

У неділю, 27 листопада в приміщенні Лазурненського будинку культури відбулася довгоочікувана зустріч із кандидатами на посаду селищного голови.

Головний організатор події - Лазурненська селищна виборча комісія.

Захід почався о 13:00 як і було заплановано. Першим виступив голова виборчої комісії Анатолій Демчук із доповіддю про стан підготовки до виборів 4 грудня і проханням до кандидатів і присутніх громадян старатися зберігати культуру своїх висловлювань і говорити по суті.

Далі він передав слово кандидатам для донесення до відома виборців своїх передвиборчих програм, попередивши, що кожному кандидату виділялося не більше п'яти хвилин для виступу згідно з регламентом зібрання.

Після виступів кандидатів їм задавали різноманітні питання громадяни про їх майбутні кроки на посаді селищного голови, про надання у користування земельних ділянок та ін. Це була найбільш емоційна частина заходу.

Зал, де проходила зустріч, був переповнений: прийшло багато небайдужих громадян і депутатів.

На жаль, пряма відеотрансляція на сайті lazurne.info не була проведена, так як голова виборчої комісії Анатолій Григорович Демчук був категорично проти у зв'язку з тим, що відеооператор Сергій Бігун не подав заяву на дозвіл відеозйомки за три дні до заходу.

Необхідність цієї заяви Демчук мотивував тим, що локальне медіа "Лазурне.інфо" не являється акредитованим ЗМІ (це дійсно так), і Анатолій Григорович, як голова виборчої комісії - організатора цього офіційного відкритого заходу, - несе повну відповідальність згідно із законом "Про місцеві вибори", щоб були створені рівні умови для кандидатів, щоб не було несанкціонованої агітації чи антиагітації. Тобто відеозйомка розглядалась як потенційне порушення цих норм. Крім цього, він не хотів виставляти напоказ в інтернет сварки та емоційні висловлювання на підвищених тонах, які, за його словами, часто бувають на публічних заходах у Лазурному.

В цілому зустріч пройшла у штатному режимі, без інцидентів, і тривала трохи більше двох годин.

Хочеться вірити, що майбутній селищний голова смт Лазурного, буде сприяти максимальній відкритості влади і комунальних підприємств для рядових громадян.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.