Сергій Бєлік офіційно визнаний Лазурненським селищним головою


  • 09 декабря 2016 22:17:16
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 7015
  • 0

9 грудня відбулася 30 сесія Лазурненської селищної ради сьомого скликання, на якій було прийнято рішення про визнання повноважень селищного голови Бєліка Сергія Яковича.

Згідно з порядком денним сесії голова Лазурненської селищної виборчої комісії Анатолій Демчук зачитав її повідомлення про результати позачергових виборів Лазурненського селищного голови 4 грудня 2016 року, яке було уже оприлюднено, а також рішення про обрання селищним головою Бєліка Сергія Яковича.

Цитата з рішення:

"Заслухавши рішення Лазурненської селищної виборчої комісії Скадовского району Херсонської області про результати позачергових виборів селищного голови Лазурненської селищної ради (...), Лазурненська селищна рада вирішила: визнати повноваження селищного голови Лазурненської селищної ради Бєліка Сергія Яковича..." Депутати і присутні громадяни привітали оплесками нового селищного голову Сергія Бєліка.

Далі по заведеному порядку Сергій Бєлік, як посадова особа місцевого самоврядування на першій своїй сесії,  зачитав присягу про сумлінне виконання своїх обов'язків.

У своєму короткому виступі новий голова подякував "всій громаді Лазурного, за те, що не проігнорували вибори, прийшли на дільницю, проголосували і зробили свій вибір". У зверненні до депутатів: "Я впевнений, що ми знайдемо спільну мову і будемо робити наше селище кращим, щоб нами пишалася громада".На сесії була присутня редактор районної газети "Чорноморець" Тетяна Підгородецька, яка зробила фотозйомку ключових моментів події (див. фотогалерею).

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.