Лазурне має свого 100-літнього ювіляра! - ветерана Другої Світової війни Данилова Павла Васильовича


  • 24 декабря 2019 14:35:40
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 813
  • 0

23 грудня 2019 року в селищі Лазурне відбулося свято на честь поважного ювіляра, ветерана Другої Світової війни Данилова Павла Васильовича, якому виповнилося 100 років. До нього додому завітали з привітаннями: селищний голова Лазурного Сергій Бєлік і вручив сертифікат на суму 5000 гривень, працівники селищної ради, Скадовського управління праці та рада ветеранів на чолі з головою - Надією Москалюк, яка присвятила авторський вірш ювіляру.

Привітали з ювілеєм іменинника також депутат селищної ради Олександр Демчук і директор Будинка культури Валентина Демчук з квартетом “Порада”. У їх виконанні лунали ліричні пісні “Літа минають”, “День народження”, “В зеленім саду” і “Многая літа”. Діти з гуртка петриківського розпису при Лазурненському селищному будинку культури подарували ювіляру шкатулку, яку своїми руками розмалювали. Павло Васильович був дуже радий і гостям і подарункам.

Довгожителя Лазурного не забували вітати і раніше. Нагадаємо: у травні 2018 року Данилова Павла відвідали учні Лазурненської загальноосвітньої школи і бібліотекар і привітали із Святом Перемоги та записали відеоінтерв’ю, яке ви можете подивитися за посиланням.

З 1941 року по 1945 рік він воював на Чорному морі. Пізніше разом із кращими моряками був направлений в Америку для отримання 9-ти кораблів, які потрібно було транспортувати у Владивосток… Після їхнього прибуття до місця призначення почалася війна з Японією. Потім у складі десанту Павло Васильович брав участь в військовій операції, за яку отримав нагороду  „Медаль Нахімова“. За роки війни був нагороджений медалями “За оборону Німеччини”,” За оборону Одеси “,”За оборону Кавказу”,” За оборону Японії”.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.