Лазурне має свого 100-літнього ювіляра! - ветерана Другої Світової війни Данилова Павла Васильовича


  • 24 грудня 2019 14:35:40
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1570
  • 0

23 грудня 2019 року в селищі Лазурне відбулося свято на честь поважного ювіляра, ветерана Другої Світової війни Данилова Павла Васильовича, якому виповнилося 100 років. До нього додому завітали з привітаннями: селищний голова Лазурного Сергій Бєлік і вручив сертифікат на суму 5000 гривень, працівники селищної ради, Скадовського управління праці та рада ветеранів на чолі з головою - Надією Москалюк, яка присвятила авторський вірш ювіляру.

Привітали з ювілеєм іменинника також депутат селищної ради Олександр Демчук і директор Будинка культури Валентина Демчук з квартетом “Порада”. У їх виконанні лунали ліричні пісні “Літа минають”, “День народження”, “В зеленім саду” і “Многая літа”. Діти з гуртка петриківського розпису при Лазурненському селищному будинку культури подарували ювіляру шкатулку, яку своїми руками розмалювали. Павло Васильович був дуже радий і гостям і подарункам.

Довгожителя Лазурного не забували вітати і раніше. Нагадаємо: у травні 2018 року Данилова Павла відвідали учні Лазурненської загальноосвітньої школи і бібліотекар і привітали із Святом Перемоги та записали відеоінтерв’ю, яке ви можете подивитися за посиланням.

З 1941 року по 1945 рік він воював на Чорному морі. Пізніше разом із кращими моряками був направлений в Америку для отримання 9-ти кораблів, які потрібно було транспортувати у Владивосток… Після їхнього прибуття до місця призначення почалася війна з Японією. Потім у складі десанту Павло Васильович брав участь в військовій операції, за яку отримав нагороду  „Медаль Нахімова“. За роки війни був нагороджений медалями “За оборону Німеччини”,” За оборону Одеси “,”За оборону Кавказу”,” За оборону Японії”.