Перевірка інформації про "передану" карету швидкої допомоги


Нещодавні публікації про передачу автомобіля швидкої допомоги викликали бурю незгоди і негативних емоцій. Жаль, що склалася така дійсно неприємна ситуація, проте слід зауважити, що на сайті "Lazurne.info" "відповідальність за публікації несе автор публікацї. Редакція не завжди поділяє позицію авторів."

Автори вищевказаних публікацій вказані під заголовком кожної з цих статей. 

Факти про новий автомобіль "швидкої". З багатьох різних джерел наразі відомо, що ніяких підтверджуючих документів про передачу автомобіля Лазурненській амбулаторії немає. Натомість там стверджують, що нове авто виділено лише на час капітального ремонту старого. Громадянка Марина Довженко також пише, що нова карета швидкої допомоги імовірно буде у другій половині 2017 року згідно з інформацією від Департамента охорони здоров'я Херсонської обл.

Перевіркою державних органів щодо факту "передачі" "швидкої" зайнялася керівник ГО "Правий сектор" у Херсонській обл. Вотеічкіна Наталя Наталя Миколаївна. У дописі на Facebook вказано, що вона "звернулася до "Херсонської обласної ради та Департаменту охорони здоров'я Херсонської областної державної адміністрації. Питання поставила однакові (див. фото).

Також написала заяви в Прокуратуру херсонської області та УСБУ в Херсонській області." Нижче наведений повний текст самого допису:


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.