Демонстрація новітньої фермерської техніки до Дня поля в Лазурному


  • 01 сентября 2017 22:53:11
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 443
  • 0

30 серпня 2017 року о 10 годині ранку в Лазурному на території ФГ «Грін Лайф-СК» відбулася виставка-демонстрація сільськогосподарської техніки від компаній «УКРФАРМІНГ» та CASE IH.

Головною метою «Дня поля» було показати с/г техніку в роботі, продемонструвати її переваги, дати учасникам можливість самим перевірити показане на виставці в дії. Девізом заходу представники компанії обрали такі слова: «Наша мета бути ближче до фермерів. За нами ж якість, перевірена часом техніка та щире бажання полегшити роботу на землі». Кожному відвідувачу подарували знижку у розмірі 5%  на технічне обслуговування на протязі року. 

На запрошення організаторів на виставку прибули представники Лазурненської селищної ради: селищний голова Сергій Бєлік, його заступник Олексій Марченко і юрист селищної ради Артур Тадевосян. Сергій Бєлік у своєму виступі  привітав присутніх із Днем поля та побажав фермерам хорошого врожаю.

Для гостей заходу була підготовлена розважальна танцювальна та музична програма, а також перерва на ланч, яким пригощав один з виїзних харківських ресторанів. В кінці програми компанії «УКРФАРМІНГ» та CASE IH розіграли сертифікати на 500, 750, 1000  і 1250 євро. Переможцями з Лазурного стали Коваленко Олександр, Криворучко Валерій та Якименко Світлана. 

На заході були присутні 30 фермерських господарств Херсонщини та представники компаній «УКРФАРМІНГ» та CASE IH. Всеукраїнський день поля був знятий херсонськими та харківськми ЗМІ за допомогою портативних камер та дрону.

Фото взяті з офіційної сторінки у Фейсбук.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.