Владислава Іванюхіна урочисто привітали за перемогу на чемпонаті світу з хортингу


  • 26 апреля 2018 01:27:52
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1068
  • 0

20-23 квітня 2018 року у латвійському місті Даугавпілс проходив Чемпіонат світу з хортингу. Бійцівський клуб «MAXIMUS» під керівництвом Георгія Аракелова взяв участь у цих змаганнях та повернувся на батьківщину з новими перемогами.

Приємними новинами про результати поїздки на Чемпіонат світу поділився на власній сторінці у мережі Фейсбук Георгій Аракелов:

Вихованець клубу Владислав Іванюхін виступив у розділі «боротьба» у двох вагових категоріях: 70-75 кг та 75-80 кг. В обох категоріях спортсмен здобув перемогу, за що і отримав титул чемпіона світу. У розділі «сутичка», що відноситься до змішаних єдиноборств, він також став найкращим та здобув  титул абсолютного чемпіона світу. Про це 25 квітня 2018 року розповів керівник бійцівського клубу «MAXIMUS» Георгій Аракелов на урочистій лінійці в Лазурненській школі, спеціально приуроченій до цієї події.

Усі присутні зустріли чемпіона гучними оплесками та оваціями. У своєму вітальному слові селищний голова Сергій Бєлік подякував Георгію Аракелову та Владиславу Іванюхіну за достойний вклад у спортивну скарбничку Лазурного та України – за перемогу, та вручив медалі та грошовий сертифікат у розмірі 10 тисяч гривень.

Приєдналася до привітань і керівник фермерського господарства «Green life», депутат Лазурненської селищної ради Світлана Якименко. Вона вручила чемпіону грошовий приз, а клубу - солодкий подарунок у вигляді торта з квітами прапора України.

Прозвучали вітання також і з вуст директора Лазурннської загальноосвітньої школи Ірини Шумаріної, яка побажала йому і всьому клубу «MAXIMUS» нових успіхів та перемог на спортивній ниві.

Колектив локального медіа «Lazurne.info» приєднується до привітань та зичить чемпіону життєвих тріумфів, непереможного спортивного духу та підкорення нових спортивних висот на благо рідного селища та всієї України.

Дивіться прямо тут відео нагородження Владислава Іванюхіна за перемогу на Чемпіонаті світу з хортингу:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.