Спортсмен бійцівського клубу "MAXIMUS" Владислав Іванюхін візьме участь у Чемпіонаті світу з хортингу


  • 17 апреля 2018 21:30:10
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1402
  • 0

У місті Даугавпілс (Латвія) 20-23 квітня 2018 року відбудеться Чемпіонат світу з хортингу. Спортсмен бійцівського клубу "MAXIMUS" з  Лазурного Владислав Іванюхін під керівництвом тренера клубу Георгія Аракелова та за підтримки Лазурненської селищної ради буде учасником турніру. Бажаємо йому перемоги!


Дивіться відео з офіційного каналу бійцівського клубу "MAXIMUS" про підготовку Владислава Іванюхіна до цієї визначної події:

Організатор змагань - Балтійська федерація хортингу - обіцяє, що це буде небувало видовищною подією для Даугавпілса і всієї Латвії. Крім того, вхід протягом усіх днів боїв буде абсолютно безкоштовним.

Напередодні старту чемпіонату про підготовку Національної збірної команди України до нього розповіли на прес-конференції її учасники - заслужений майстер спорту, засновник національного виду спорту хортинг, президент Міжнародної федерації хортингу Едуард Єрьоменко, віце-президент Міжнародної федерації хортингу, члена президіума Української федерації хортингу Станіслав Федоров, представник Міністерства молоді та спорту України Василь Стасюк та учасник Національної збірної України з хортингу Роман Кузнєцов. 

Цікаве про хортинг
Хортинг - це порівняно новий вид спорту, що увібрав в себе найбільш технічні, динамічні і видовищні прийоми кращих бойових стилів. З боку може здатися, що це схоже на бої без правил, але керівництво Балтійської федерації хортингу категорично відкидає цю думку. У цьому виді спорту є правила, причому дуже чіткі і раціональні.
1. Припинити бій у будь-який момент
Перший раунд - ознайомлювальний. Суперники надягають шоломи і рукавички, що захищають їх від травм, і в бою придивляються один до одного. Завдання суддів у першому раунді - оцінити сили суперників і вирішити, як довго зможе тривати їх сутичка.
 У другому раунді захист знімають, і йде повноконтактний поєдинок. Швидкий і досить жорсткий, так як, наприклад, якщо суперники йдуть в партер, то судді не дозволять їм навіть кількох хвилин поспіль перебувати без активних дій в цьому положенні і піднімають в стійку. У хортингу все чітко: кидок - партер - больовий або задушливий прийом.
Частина поєдинків у хортингу закінчується двома раундами по три хвилини, і виграє той, хто або поклав суперника на лопатки, або змусив його здатися, або отримав технічну перевагу за вердиктом суддів. Кадети і юніори завжди борються два раунди. А ось у дорослих спортсменів за рішенням суддів буває і вирішальний третій раунд. Він триває до повної перемоги, тобто тут немає предмету оскарження в разі незгоди з вердиктом суддів. Або боєць здається сам, або бій зупиняють судді з міркувань збереження здоров'я спортсменів.
Словом, мета хортингу - не завдати травму супернику, а технічно і силою духу перевершити його. При цьому бійці в будь-який момент можуть за власною ініціативою припинити сутичку, визнавши свою поразку. В цьому плані хортинг - дуже демократичний вид спорту.
2. Тренуються діти з 6 років
З огляду на те, що хортинг молодий вид спорту, дорослі спортсмени сюди приходять з інших стилів єдиноборств. І до речі, після хортингу вони можуть вільно брати участь у будь-яких інших змаганнях, будь то ММА, К1 або тайський бокс, наприклад. А ось прийти в хортинг з інших стилів не так просто: деколи потрібно, як мінімум, кілька місяців посилених тренувань у цьому напрямку під керівництвом сертифікованого тренера.
При цьому, якщо, наприклад, у кікбоксинг дітей не беруть, і вік спортсменів починається з 14 років, то хортингом можна починати займатися з 6 років. Він включає в себе і ЗФП (скороч. від - загальна фізична підготовка), і патріотичне виховання, і розвиток таких якостей, як сміливість і відсутність страху перед ударами. Просто в деяких видах єдиноборств не практикуються повноконтактні поєдинки. На відміну від них, хортинг - це абсолютно прикладний та універсальний вид спорту. До речі, тренуються й дівчата. Їх поєдинки теж можна буде побачити 21 квітня в Олімпійському центрі в Даугавпілсі.
Нині хортинг найбільше розвинений в Україні. Його взяла на озброєння національна армія, у цьому стилі тренуються вихованці багатьох спортшкіл. Цей вид спорту поширений також в азійських країнах. Команда Узбекистану, яка приїде на чемпіонат світу в Даугавпілс, буде виступати під егідою служби охорони президента своєї країни, адже її члени також тренуються в стилі хортинг
3. Хортинг - це справжнє шоу
Змагання з хортингу відбуваються на борцівських килимах, або татамі, тому що в поєдинках буває багато кидків, а травми спортсменів - аж ніяк не мета даного виду спорту. Судді стежать за цим дуже пильно, щоб зберегти баланс видовищності і здоров'я бійців.

Такі татамі будуть розташовані в Олімпійському центрі і в суботу, і в неділю. 21 і 22 квітня кожен бажаючий зможе прийти і на власні очі познайомитися з цим видом спорту. Не пропустіть церемонію відкриття чемпіонату світу з хортингу в Даугавпілсі 21 квітня о 12:00 годині! Організатори запевняють, що готують шоу, яке місто на подібних заходах ще не бачило.

У суботу заплановані виступи кадетів і юніорів, у цей день батьки можуть приходити з дітьми, які проявляють інтерес до єдиноборств. А в неділю відбудуться найбільш видовищні і, водночас, жорсткі поєдинки між дорослими спортсменами.

За повідомленням Балтійської федерації хортингу, в ці дні до з'їдуться бійці з Латвії, Литви, Росії, Франції, Австрії, Польщі, Румунії, Словаччини, Лівану, Узбекистану, України та інших країн. Дуже хочуть приїхати навіть африканські спортсмени. Нині вирішується питання з візами.

Керівництво федерації впевнене, що проведення змагань такого рівня в Даугавпілсі дасть поштовх для розвитку цього виду спорту в нашій країні.  У місто готові приїжджати сертифіковані тренери та давати майстер-класи з цього стилю єдиноборств. У майбутньому можливе відкриття дитячої школи хортингу та інші заходи.

Як показує досвід спортсменів-гирьовиків, які цієї осені вже втретє приїдуть у Даугавпілс на міжнародні змагання, іноземцям до вподоби місто і рівень організації в ньому спортивних подій. Так що цілком ймовірно, що і захоплюючі бої з хортингу жителі Даугавпілса побачать не один раз.

Джерело

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.