Троє хлопців із Лазурного стали чемпіонами світу з козацького двобою


  • 05 декабря 2017 18:58:58
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1072
  • 0

З 28 по 30 листопада 2017 року у Харкові пройшов Чемпіонат світу з Козацького двобою, у якому взяли участь спортсмени бійцівського клубу "MAXIMUS" смт Лазурного.

Що ж це за вид спорту?
Козацький двобій – український національний вид змішаних бойових мистецтв, у якому представлені три розділи: «Забава» - поєдинок з дозованим контактом, оцінка дії ведеться після кожної вдалої атаки; «Борня» - поєдинок з легким контактом, оцінюються удари тільки з легким контактом, а використання елементів підвищеної складності підвищують оцінку технічних дій; «Герць» - поєдинок з повним контактом, оцінюються удари тільки в повний контакт, але дозволені удари руками і ногами, коли обидва партнери перебувають в партері, не приносять оцінки. В Україні ця спортивна дисципліна офіційно визнана як неолімпійська. (за матеріалами сайту Спортивного комітету України)

Отож, за підсумками проведених у Харкові поєдинків маємо такі результати:

1. Бєлозоров Руслан - I місце, чемпіон світу;

2. Грицак Олексій - I місце, чемпіон світу;

3. Булай Олексій I - місце, чемпіон світу;

4. Галущинський Данило - III місце.

Фото хлопців крупним планом дивіться нижче в галереї або клікніть по фото статті вище (клік розширює або перелистує зображення).

Вітаємо хлопців та їх тренера Георгія Аракелова із новою серією перемог і поповненням світових чемпіонських титулів! Черговий раз спортсмени клубу "MAXIMUS" гідно представляють Лазурне на масштабному спортивному заході.

Джерело:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.