Курорт Лазурне: у пошуках ідей для туристичної символіки як матеріалу для просування нашого бренду через онлайн-опитування


Кожен населений пункт має свою неповторну атмосферу, свою унікальність, чарівність – одним словом, свій імідж. 

А чи задумувалися коли-небудь ви, дорогі читачі, який імідж має наше рідне селище? Які асоціації виникають у місцевих жителів та багаточисельних туристів при згадці про Лазурне? Лагідне море? А, можливо, привітні люди? А, може, сонячний настрій? Відповідей може бути дуже багато…

Редакція Lazurne.info вирішила здвинути цю тему з мертвої точки та докласти своїх зусиль у напрямку створення позитивного образу смт Лазурне. А для цього пропонуємо вам взяти участь у міні-соціальному опитуванні, і в коментарях до цього матеріалу висловити своє бачення конкурентних переваг відпочинку в Лазурному у порівнянні з іншими курортами. Це дасть змогу віднайти ту саму «родзинку» селища і, як наслідок, створити автентичну туристичну символіку селища (слоган, логотип, фото- і текстові матеріали щодо Лазурного).

До слова, в цьому напрямку вже пророблені певні кроки. Зокрема, нагадаємо, що у серпні 2017 року під патронатом селищного голови Сергія Бєліка та за активної участі «Lazurne.info» та «Типичное Лазурное» відбувся фотоконкурс «I love Lazurne». З його підсумками можна ознайомитися за посиланням на сайті visit.lazurne.info.

Найближчим часом буде оголошено про дату старту цьогорічних конкурсів. Тож слідкуйте за анонсами!

Також на часі – робота над логотипом і слоганом селища. При правильному просуванні ця туристична атрибутика буде ефективно представляти селище, його філософію, світовідчуття, популяризувати та виділяти його з-поміж низки інших українських курортів. А це, в свою чергу, допоможе привернути увагу інвесторів і підвищити приплив інвестицій, залучити нових туристів і підвищити доходи селищної скарбниці, збільшити вплив селища як усередині країни, так і за її межами, побудувати партнерські відносини з приватними організаціями, іншими містами і навіть приватними особами.

До слова, питання айдентики для населеного пункту нині дуже актуальне не тільки в Україні, а й за її межами. Але не будемо далеко ходити, адже зовсім нещодавно у сусідньому місті Скадовську Скадовська райдержадміністрація організувала зустріч із туристичним активом району, в рамках якої були представлені дві концепції туристичного логотипу та айдентики Скадовського району. Саме про перебіг цього заходу пише скадовська активістка Олександра Яблонська у статті «Айдентика Скадовського району. Майже секретні матеріали»

Рекомендуємо вам ознайомитися з цим матеріалом та пристати на нашу пропозицію щодо спільного пошуку туристичної символіки для Лазурного.

У коментарях до цієї статті сміливо пишіть власні бачення! 

Давайте творити щасливе майбутнє селища разом! Адже тільки у єдності наша сила!

Редактор Олена Вовк

 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.