В Лазурному пройшов тренінг "Активні громадяни" за програмою Британської Ради


  • 05 мая 2016 22:23:39
  • Відгуків: 2
  • Просмотров: 1977
  • 0

2 - 4 травня в Лазурненському селищному будинку відбувся тренінг "Active citizens" за прогрмамою Британської ради для ініціативних громадян по плануванню проектів розвитку громади селища.

Ведучим тренінгу був Юрій Антощук, голова Херсонського обласного благодійного фонду "Об’єднання" на правах фасилітатора (партнера) Британської Ради.
Метою освітнього заходу було здобуття учасниками знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин у громаді на засадах рівності та рівних можливостей, вміння вести безконфліктний діалог, а також позитивним соціальним змінам на місцевому рівні за рахунок підготовки проектів соціальної та подачі їх на експертизу у Британську Раду в Україні. Фінансування отримують "активні громадяни", які "на волонтерських засадах втілюють некомерційний проект на благо своєї громади".
Під час тренінгу учасники засвоювали стратегічну мету навчальної програми й основні принципи "активних громадян", визначали проблемні ділянки у громаді Лазурного, аналізували шляхи їх вирішення, складали план дій і заходів, визначали ризики та показники ефективності проектів згідно із поданою схемою проектного циклу, готуючи таким чином перші варіанти проектів для підтримки Британською Радою. 
В основному велася практична робота у групах над завданнями ведучого для закріплення кожного інформаційного блоку. Учасники виконували завдання у формі схем і конспектів і потім пояснювали свої плакати перед усіма іншими, а фасилітатор давав поради і уточнення.
По завершенню тренінгу ведучий тренінгу Юрій Антощук вручив учасникам сертифікати "Active Citizens", завірені Британською Радою та фондом "Об’єднання", що дають право подавати проекти на фінансування. Найближчий термін прийому проектів - до 16 травня. Взагалі прийом проводиться періодично кілька раз рік.
Участь у тренінгу була безкоштовною. Подяка всім учасникам за плідну роботу, зокрема Катерині Богушевій за фото-, відеозйомку, Лазурненській селищній раді та будинку культури за надане приміщення.

 
Оставить отзыв  ↓
 
2 отзывов
1 ответов
0 оценок
0  
Полезность отзывов
0 голосов
0