Лазурне було яскраво презентоване на фестивалі "ХерсON ФЕСТ" як український кайт-курорт


27 травня команда з Лазурного взяла участь у фестивалі туристичної журналістики в Херсоні.

Лісова Олена, Бабой Світлана, Шевченко Дмитро та Скадовський кайт-клуб гідно представили Лазурное як український кайт- курорт!

Що таке кайт- курорт? Це не тільки кайтинг, це: відпочинок і оздоровлення для всієї родини; це розміщення в готелях, пансіонатах та часних садибах; це організація і проведення різних спортивних заходів; це розваги та екскурсії; це проведення фестивалів, це все, що зв'язане з чудовим, активним відпочинком на березі Чорного моря!

Учасники фестивалю туристичної жуналістики, який стартував в Херсонській області 27 травня, теж відвідали стенд нашої команди на фесті. Вони були в захваті від салату з медузами - хіт сезону літа 2017 року, який готують тільки у нас в Лазурному та вражені унікальністю природних умов нашого регіону для занять кайтингом!

Отож, готуємося до туристичного буму!

На фото Олена Лісова та Світлана Бабой (зліва)- активні представники туристичної сфери Лазурного - презентують наш стенд, який відвідав і яким зацікавився, зокрема, Андрій Гордєєв - губернатор Херсонської області.

P.S. Шкода, що мало хто з пересічних херсонців знає де це Лазурне знаходиться, судячи із запитань відвідувачів нашого стенду!

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.