Активних громадян Лазурного запрошують на тренінг по розвитку нашого курорту


  • 29 вересня 2018 11:27:33
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1037
  • 0

Хочеш розвивати курорт Лазурне? Дізнайся як можна втілити в життя свої ініціативи та отримати фінансову підтримку на їх реалізацію – бери участь у навчальній програмі Британської Ради в Україні «ACTIVE CITIZENS».

Тренінг у рамках цієї програми, за попередньою домовленістю, відбудеться на базі новоствореного Молодіжного хабу Лазурного з 1, 2, 3 жовтня 2018 року. Організовує захід громадська організація “Молоді Ініціативні”

Актуальну інформацію щодо тренінгу Ви можете отримати, подзвонивши за номером телефону - 0667505388

Приєднуйся до команди ініціативних та активних жителів лазурненської громади! Друже, ми чекаємо саме на тебе!

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. 

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Більш детальну інформацію про навчальну програму «Активні громадяни» можна отримати, перейовши за цим посиланням

Нагадуємо, аналогічний захід  вже проводився на теренах нашого курортного селища у 2016 році.

Під час тодішнього тренінгу учасники засвоїли стратегічну мету навчальної програми й основні принципи "активних громадян", визначили проблемні ділянки у громаді Лазурного, проаналізували шляхи їх вирішення, склали план дій і заходів, визначили ризики та показники ефективності проектів згідно із поданою схемою проектного циклу, готуючи таким чином перші варіанти проектів для підтримки Британською Радою.