Продовжується благодійний збір для Миколи Таранця!


  • 18 вересня 2017 23:05:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1778
  • 0

У квітні 2016 р., на будівництві, Микола отримав тяжку черепно-мозкову травму. На сьогодні, він вже переніс кілька операцій та постійно приймає дорогі медпрепарати за кошти, які зібрали небайдужі люди (понад 11 тисяч гривень). Після лікування йому стало значно краще - він почав говорити, сидіти. Але зараз йому стає гірше, Микола дуже мало рухається, йому важко вживати їжу, постійно дає знаки, що йому дуже боляче.

Наразі, Микола перебуває вдома, у Лазурному. Кожен день амбулаторного лікування для чоловіка коштує в середньому 800 гривень. Зараз, Микола потребує госпіталізації, а це, за словами його жінки Людмили, не менше 10 тисяч грн. За рекомендаціями медиків, Микола повинен проходити стаціонарне обстеження та лікування не рідше, ніж раз на 6 місяців, але на жаль, Людмила не може знайти кошти на всі медичні обстеження та заходи (минулого разу, в лікарні, вони витратили більше 6 тисяч грн.). Людмилі постійно треба доглядати за чоловіком, навіть у лікарні, бо стан Миколи дуже важкий, він не може самостійно себе обслуговувати. Однак, на даний момент двох їхніх дітей шкільного віку немає на кого залишити. 

Разову фінансову допомогу у 2016 році виділяли місцеві державні установи (трохи більше 10 тис. грн.), проте  Людмила та її близькі витратили усі свої заощадження.

Також, чоловікові необхідне інвалідне крісло, яке пообіцяли виділити у районні служби у травні 2017 року, але до цих пір від них немає ніяких відомостей.

Давайте не будемо осторонь і підтримаємо сім'ю Таранець.

Телефони Людмили Таранець: 099 461 3552, 067 55 39 216.

Номер карти Приватбанк: 4149 4978 5228 9935 (Микола Таранець)

Нижче ви можете подивитися відео зустрічі Єлизавети Балабан із сім’єю Миколи Таранця у лютому 2017 р., коли йому було значно краще, відповідну медичyу документацію і чеки на витрачені кошти.

Нова інформація від Людмили Таранець станом на 19 вересня 2017 р. У серпні на рахунок Миколи Таранця надійшло 6 768 грн., за що величезне спасибі благодійникам, які стали ближніми для Людмили та її сім'ї. Всього на момент написання цього матеріалу зібрано 9 152 грн. Проте, ця сума відносно не велика порівняно з боргами Людмили, які накопичилися того часу, коли Микола отримав травму... Тож уклінно просимо продовжити підтримку сім'ї Таранець. Контакти і реквізити для перерахунку допомоги - дивіться вище.