Допоможемо врятувати Миколу Таранця! +відеоінтерв'ю


  • 09 лютого 2017 22:18:34
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 4969
  • 0

Миколі Таранцю потрібна допомога! Врятуймо люблячого батька і чоловіка! Терміновий благодійний збір на операцію після тяжкої черепно-мозкової травми - 15 тисяч гривень. Ми всі можемо допомогти! +Підтверджуючі документи, відео зустрічі з родиною Таранець, реквізити та контакти для допомоги.


Миколі Таранцю терміново необхідно зібрати кошти на лікування після тяжкої черепно-мозкової травми, яку він отримав на будівництві у квітні 2016 року. Микола вже переніс кілька операцій, кошти на які зібрали небайдужі люди (це понад 8 тисяч гривень). Після лікування йому стало значно краще - він почав говорити, сидіти. Наразі Микола перебуває вдома, у Лазурному. Кожен день амбулаторного лікування для чоловіка коштує в середньому 800 гривень. Якщо не підтримувати організм, весь результат, отриманий раніше великими зусиллями, не матиме сенсу. Чоловіка чекає дороговартісна операція із встановлення пластини, післяопераційна реабілітація та тривале відновлення протягом року. Також необхідно придбати інвалідне крісло. На даний момент гостро стоїть питання, де знайти кошти для операції краніопластики(на кістках черепу), а це непідйомна для родини Таранець сума – 15 тисяч гривень. Але ми всі можемо допомогти!

Микола зараз знаходиться вдома із двома дітьми шкільного віку і дружиною Людмилою, яка вже багато років працює у місцевій лікарні медсестрою. Вона робить усе, аби допомогти чоловікові! На жаль, в родини недостатньо коштів для подальшого лікування. Роботодавець Миколи не допоміг матеріально родині, навіть не поцікавився станом здоров’я постраждалого, а селищна рада змогла надати в підтримку лише 1000 гривень. Дякуючи лазурнянам, було зібрано понад 8 000 грн. готівкою. Також люди перераховували кошти на банківську карту (див. прикріплені фото до даної статті). Таким чином, кожен з нас має змогу долучитися до одужання Миколи та зробити добру справу! 

Не будьмо байдужими до чужого горя! 

Разом легше зібрати потрібну суму – 15 тисяч. Будьмо людьми, врятуємо чоловіка, земляка, сусіда – Миколу Таранця!

Просимо усіх відізватися і допомогти! Кожні 20-50 гривень наблизять Миколу до одужання!

Телефони Людмили Таранець: 099 461 3552, 067 55 39 216.

Номер карти Приватбанк: 4149 4978 5228 9935 

Нижче ви можете подивитися відео зустрічі Єлизавети Балабан із сім’єю Миколи Таранця, відповідну документація з лікарні і чеки на витрачені кошти.