Курси комп'ютерної грамотності в Лазурному - записуйтесь на заняття


  • 13 марта 2019 22:41:09
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 685
  • 0

У Лазурному незабаром відкриються курси комп'ютерної грамотності в приміщенні Будинку культури.

Хочете із легкістю вирішувати ваші повсякденні задачі за допомогою комп'ютера або мобільного пристрою: спілкуватися, оплачувати рахунки, здійснювати покупки в інтернеті тощо?

У вас є прекрасна можливість навчитися основам комп'ютерної та медіа грамотності в Лазурному у зручний для вас час. Записуйтеся на групові або індивідуальні заняття за тел. 050 765 9461, 096 58 44 558. Планується набір двох вікових груп: молодшої (шкільного віку) і старшої (без обмежень по віку). Оплата помісячна. Для малозабезпечених суттєві знижки.

Навчання на курсах допоможе вам впевнено користуватися вашим персональним комп'ютером, ноутбуком, смартфоном або планшетом у повсякденному житті. За програмою курсів ви будете виконувати практичні завдання, які допоможуть вам закріпити отримані знання.

Заняття у групах планується двічі на тиждень по одній годині в офісі "Ай-Ті сервіс у Лазурному", який знаходиться у Лазурненському селищному будинку культури. Приміщення обігрівається.

Допоможіть собі або своїм дітям або батькам максимально ефективно користуватися інформаційно-комунікативними технологіями уже сьогодні!

До зустрічі на курсах комп'ютерної грамотності!

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.