Опитування "Сім питань про життя у семи селах Лазурненської громади"


  • 20 января 2021 10:11:08
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 1020
  • 0

Шановна громадо!

Редакції "Лазурне.інфо", "Типичное Лазурное", “Lazurne.online” запрошують кожного жителя новоствореної Лазурненської ОТГ взяти участь у соціальному опитуванні "Сім питань про життя у семи селах Лазурненської громади".

Дане опитування допоможе налагодити зв’язок між жителями громади та місцевою владою для конструктивного та цікавого спілкування, а також для згуртування навколо спільних ініціатив у селах Лазурненської громади і пошуку можливостей для їх реалізації, зокрема через грантове фінансування. Для цього діалогу створена група у Фейсбук нового типу - “7я Лазурненської ОТГ” (натисніть по її назві, щоб вступити до неї).

Тож давайте покращувати нашу громаду разом!

Кожна думка важлива! Вона допоможе в недалекій перспективі зробити перебування у громаді більш комфортним і цікавим.

Приємні бонуси після того, як Ви дасте відповіді у цій анкеті:

  1. Вас чекає подарунок від служби "ІТ-сервіс" - проко-код для скидки на послугу із настройки програмного забезпечення на вашому смартфоні/ноутбуці/комп'ютері до 30 квітня, в т.ч. на дистанційну комп'ютерну допомогу/консультацію в незалежності від вашого місцезнаходження.
  2. Вам буде доступний перегляд статистики відповідей попередніх учасників у наглядній формі.

Опитування Ви можете пройти нижче. Якщо воно виглядає на вашому пристрої як дуже вузька колонка, для більш зручного перегляду перейдіть за цим прямим посиланням на Гугл форму . На цій сторінці вікно опитування оптимізовано для мобільних пристроїв із вертикальною орієнтацією. 

Якщо у вас виникають питання, звертайтесь за тел. 050 765 9461, 096 58 44 558 (Сергій Бігун, головний редактор локального медіа "Лазурне.інфо")

Дякуємо за участь!

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.