Забутий безсмертний полк


  • 07 мая 2018 22:05:57
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 399
  • 0

До Дня перемоги у Другій світовій війні один з наших читачів прислав зворушливий лист з роздумами про значення цієї великої події в сучасних реаліях України. Далі наводиться повністю його текст.

"Покалічені долі... Тотальна розруха і запустіння... Мільйони загиблих і поранених... Голод і хаос.
Саме такими були наслідки Другої світової війни для європейських держав.
Похід гітлерівців проти світу закінчився поразкою і став для всього світу уроком того, що агресію не можна ігнорувати...
Сотні героїв віддали свої життя в ім'я перемоги і очищення рідної землі від загарбників. З тих пір вже майже 7 десятиліть. Ми довго жили в мирі та злагоді. Але на нашій землі знову йде війна і знову гине цвіт нашої нації. Знову агресори несуть руйнування і смерть всього українського народу.
АТО, ООС ... Це можна називати по-різному, але як би там не було, це - війна. Війна, що несе смерть, розруху і запустіння Донбасу, нестабільність Україні і побоювання Європі.
Путін, як і Гітлер, нахабно відсікає частини інших держав, прикриваючись «русскім міром» та іншої єрессю, знищуючи тисячі людей. Невже за це воювали ваші діди? Невже вони боролися з нацизмом заради того, щоб такий же нацизм, але в іншому образі, з'явився в Росії?
Дайте відповідь нам на це питання, росіяни. За що воювали ваші діди?
Наші ось діди воювали за мир, свободу і спокій на рідній землі, за чисте, мирне небо над головою. За майбутнє для своїх дітей і онуків. І ми, як і вони 70 років тому, воюємо за те ж саме. У Донецьку і Луганську, в Криму та під Маріуполем - різними методами, але з єдиною метою: очистити рідну землю від мракобісся, який був принесений «русскім міром».
І ми її очистимо. Ми ще піднімемо український прапор і над Донецьком, і над Луганськом, і над Севастополем. І знову на нашій землі буде мир і спокій."
 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.