Вогник-концерт на честь ветеранів праці та людей похилого віку пролунав у Лазурному


  • 06 октября 2018 19:36:44
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 214
  • 0

1 жовтня 2018 року в Лазурненському селищному будинку культури відбувся вогник-концерт «Серце забуте обігрійте добром», приурочений до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветерана. На свято завітали ветерани праці та люди похилого віку - ті, кому за 60. 

Під час заходу з вітальними словами до присутніх у залі звернулись: селищний голова Бєлік Сергій Якович, працівник соціальної служби Демедюк Наталія Володимирівна, голова ради ветеранів Москалюк Надія Антонівна та працівник селищної ради по соціальним питанням Романова Наталія Петрівна, яка зробила приємний подарунок усім гостям - заспівала пісні «Україна-вишиванка» і «Музика рідного дому». 

Нескінченними оплесками винуватці свята зустрічали народні аматорські колективи під керівництвом Валентини Демчук. Це: вокальний ансамбль «Вербиченька», фольклорний ансамбль «Бабусі», квартет «Порада» та тріо «Калинонька». Зачарували своїм співом також солісти Тамара Лєпілова та Олександр Савенко, керівник художній.

Своїми неповторними виступами привітали присутніх зі святом і дитячі танцювальні колективи – «Ритми» (керівник - Юрій Калінчев) та «Грація» (керівник - Володимир Пугачов). 

У другій частині свята гостей частували варениками та солодощами. Це супроводжувалося іграми, конкурсами з танцями, де усі отримали призи-подарунки. 

Також цього дня пролунали вітання й на адресу педагогів. До них з нагоди дня Вчителя звернулась директор КЗ «Лазурненський селищний будинок культури» Валентина Демчук і вручила присутнім вчителям на заслуженому відпочинку подарунки від селищного голови та депутатського корпусу. 

Також усіх іменинників, які народилися у жовтні місяці - тих, кому більше 70 років, привітала голова ради ветеранів Надія Москалюк і вручила подарунок Марині Горловій, яка народилась 1 жовтня 1945 року. 

На адресу всіх іменинників вокальний ансамбль «Вербиченька» подарував пісню «День народження» Павла Зіброва. 

Яскравим та незабутнім видався фінал свята. Зокрема, на всіх присутніх очікувало дефіле бабусь «Я самая, самая….», за участю 6 учасниць фольклорного ансамблю «Бабусі». Вони були одягнені в сукні: сучасні, модні та стильні. Всім учасницям були вручені подарунки від селищного голови та святковий торт. Ведучими програми були Надія Антошкіна та Надія Москалюк.


Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.