Вихованці спортклубу «Maximus» - переможці обласного фестивалю молодіжних культур «EXTREME»


  • 19 июня 2018 21:13:00
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 539
  • 0

16 червня 2018 року у смт Залізний Порт Голопристанського району відбувся обласний відкритий фестиваль молодіжних культур «EXTREME», участь в якому взяли представники Лазурного. Зокрема, честь нашого селища-курорту захищали аматори Лазурненського селищного будинку культури: танцювальний колектив «Ритми» (керівник Юрій Калінчев), соліст Денис Якубенко з піснею «Сансара», а також три учасника спортклубу «Maximus» (керівник Георгій Аракелов): Владислав Іванюхін, Олексій Булай та Денис Якубовський.

Наші спортсмени спробували свої сили в конкурсі «Містер «EXTREME»-2018», достойно виступивши в рамках чотирьох його завдань:

1. «Молодий та екстремальний».

2. Індивідуальна презентація «Я – особливий» (продемонструвати своє захоплення, індивідуальність та несхожість).

3. Дефіле костюмів « Я – супергерой».

4. Дефіле-Боді-АРТ «Я люблю Україну!».

Результати конкурсу було визначено шляхом голосування глядачів, а представлено журі фестиваля.

Головну медаль у змаганнях із чоловічої сили і спритності «Містер «EXTREME»-2018» отримав наш Олексій Булай – чемпіон світу з козацького двобою (2017 р.)).

Нагороду «Містер Мужність – 2018» вручили чемпіону світу з хортингу Владиславу Іванюхіну, а володарем нагороди «Містер Шарм – 2018» став улюбленець дівчат Денис Якубовський.

Лазурненські хлопці – молодці! Цю перемогу з хлопцями розділив і заступник селищного голови Олексій Марченко, який разом з хлопцями був на конкурсі і вболівав за них.

Дякуємо тренеру Георгію Аракєлову, який якісно підготував своїх спортсменів. Уже вісім років поспіль аматори Лазурненського селищного будинку культури беруть участь в обласному фестивалі молодіжних культур «EXTREME», але таку перемогу, із медаллю переможця «EXTREME», отримали вперше.


Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.