В Лазурненському БК відзначили день пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС


  • 28 квітня 2017 23:25:09
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 899
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

26 квітня в Лазурненському селищному будинку культури відбувся тематичний захід «Плач мертвої зони» до 31-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

У заході взяли участь вчителі та учні 8-х та 9-х класів Лазурненської ЗОШ і працівники селищної ради. Захід підготували та провели аматори СБК під керівництвом Демчук В.П. та Савенка О.М., а саме: Надія Антошкіна, Надія Москалюк, Сергій Булеза, Валентина Сухіна. Тріо у складі  Марії Вовчук, Любові Кравченко та Валентини Демчук виконали пісню «Чом, чом, земле моя».

Декламування читцями віршів супроводжувалося показом на екрані відеоматеріалів про аварію на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували померлих внаслідок аварії на ЧАЕС. Панихиду по померлим під час ліквідації аварії на ЧАЕС відслужив отець Степан, священник Української автокефальної православної церкви. На жаль, не прийшли на захід учасники-ліквідатори аварії на ЧАЕС, яких запрошували на цю зустріч, але учні згадали деяких із них: Фещенко Анатолій Васильович, Фещенко Рима Антонівна, Власик Борис Тарасович, Лазарєв Анатолій Анатолійович. Піснею «Ти – моя Україна» у виконанні учасників ансамблю «Вербиченька» було завершено захід.