Урочистості до Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом біля Лазурненського будинку культури


  • 09 мая 2018 00:50:37
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 614
  • 0

8 травня 2018 року на площі біля Лазурненського селищного будинку культури відбувся мітинг, присвячений Дню пам`яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Перед початком мітингу біля Обеліску Слави отець Андрій із прихожанами Української автокефальної православної церкви провели панахиду за загиблими солдатами у роки Другої світової війни. На цьому заході були також присутні жителі селища.

Урочистий мітинг відкрив селищний голова Бєлік Сергій Якович. Пізніше із доповіддю виступила вчитель історії Лисюк Валентина Григорівна. Свій авторський вірш присвятила усім Героям України і ветеранам Другої світової війни голова ради ветеранів Москалюк Надія Антонівна. Усі присутні на мітингу були вражені до сліз, коли почули у фонозапису голос ветерана війни Данілова Павла Васильовича (1919 р.н.), який до сих пір святкує 73-ю річницю Дня перемоги над нацизмом. У своїй промові він звертається до мешканців селища, щоб наші діти, внуки і правнуки ніколи не знали, що таке війна.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам`ять тих, хто поліг за визволення своєї Батьківщини-України та тих, хто віддав своє життя за її вільне майбутнє. Учні загальноосвітньої школи прочитали поіменно прізвища земляків-односельців, які записані у Книзі Безсмертя.

Ведучі мітингу – методист дитячого садка «Сонечко» Ірина Володимиренко та працівник будинку культури Сергій Булеза – оголосили символічну «Першу хвилину миру», під час якої учасник АТО Сергій Бєлік передав учню 10-го класу Артему Гуртовому «вогонь миру» (факел), а всі присутні запалили свічки пам`яті.

У мітингу взяв участь народний вокальний ансамбль «Вербиченька» (керівник Валентина Демчук). У виконанні ансамблю прозвучали пісні : «Степом, степом», «Плакала калина» і «Маки червоні».

По закінченню урочистостей всі присутні до поклали вінки, квіти, свічки пам`яті до Обеліску Слави. Представники селищної ради поїхали на кладовище, де поклали квіти до пам`ятника льотчику О. Хрюніну, який загинув у роки Другої світової війни в нашому селищі.


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.