Театралізована постановка “Листи з фронту”


  • 07 июля 2017 15:46:43
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1205
  • 0

Джерело: Лазурненська селищна бібліотека

23 червня 2017 р. у Лазурненській селищній бібліотеці відбувся захід «Листи з фронту», присвячений Дню пам’яті та скорботи українців, загиблих у часи Другої світової війни. Композиція заходу складалася з трьох частин, кожна з який нагадувала трагічні сторінки минулого України. Складно уявити, але страшні події тих років позбавили життя кожного п’ятого нашого земляка. 

Відкрили захід театралізованою  інсценізацією «Листи з фронту», яка, до речі, написана на основі реальних листів ветеранів родом з Лазурного. Аматори зачитували листи земляків та декламували воєнну поезію.

Володимир Бігун та Юрій Андрєєв представили глядачам свій авторський  документальний відеофільм, в основу якого покладено згадки очевидців подій війни. Глядачі мали змогу переглянули цей запис з розповіддями ветеранів: Зотової Лідії  Степанівни, Кравченко Любові Миколаївни, Головащенка Миколи Григоровича, Цілинка Миколи Петровича, які розповіли трагічні історії з власного життя 1939-1945 років.

Автор відео Володимир Бігун виступив перед глядачами,вшанувавши пам’ять усіх загиблих тих років: «Щороку, 22 червня народ низько схиляє голови у скорботі. Саме в цей день Друга світова війна розпочалась на території України та позбавила життя тисячі співвічизників». Також до слова долучилася Єкдокія Міфлє – колишня ув’язнена концентраційного табору та Пєршина Ася - дочка Пельцака Василя, загиблого на фронті.

На завершення заходу глядачам продемонстрували відео із фотографій ветеранів-односельців. Вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні Людмила Юзьків, виконавши вокальні композії «Пісня про сина» та « Степом, степом» та Анна Чорноус прочитавши «Реквієм» Р. Рождєственского, присвячений усім загиблих на фронтах війни.

Режисер заходу - Людмила Копилова. У постановці взяли участь жителі селища: Дарія Кравчук, Анастасія та Лілія Ахтирські, Олексій Басараб, Олексій Марченко, Сергій Бігун, Анна Чорноус, Людмила Копилова, Любов Соценко, Людмила Юзьків, Юрій Андрєєв, а також учні музичної школи на чолі з художнім керівником Оленою Дригваль.
 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.