“Валентин та Валентина” закружляли у танку кохання мешканців Лазурного


  • 19 лютого 2020 21:53:57
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1211
  • 0

До Дня закоханих 14 лютого у Лазурненському селищному будинку культури відбулася конкурсно-розважальна програма. Дивіться фрагмент відео і фото.

Святкова програма в День св. Валентина 2020 у Лазурненському будинку культури

Концертна програма "Валентин та Валентина” 14 лютого в Лазурненському селищному будинку культури - фрагмент відеозапису

Опубликовано Лазурне - море задоволень Среда, 19 февраля 2020 г.

Кожен святкував День закоханих по-своєму, хтось залишився байдужим, а в КЗ «Лазурненський СБК» відбулась конкурсно-розважальна програма «Валентин та Валентина». Для мешканців селища виступали аматори будинка культури: 

вокальний ансамбль «Вербиченька» з піснею «Цукерочка», керівник В.Демчук;

танцювальний колектив «Ритми» з танцем «Хіп-хоп», керівник Ю.Калінчев;

драматичний гурток «New stars» продемонстрував сценку «Стицькові женихання» під керівництвом О.Пісоцької;

солісти естрадної студії О.Савенко, С.Кравченко, Єва Анісяєва, Вєра Подганюк, керівник О.Савенко. 

Особливо заполонив глядачів дует наймолодших учасників – Каті Данилко та Назара Вітушко з піснею «А ты меня любишь? Ага». 

Ведучі програми провели конкурс «Валентин та Валентина», в якому взяли участь учні 8-го класу Лазурненської ЗОШ. Всього три пари змагались за титул «Супер-пара». До складу журі увійшли: Олексій Марченко, Ганна Чорноус та Лариса Вітушко. Парам треба було виконати такі завдання як: «Дерево кохання» - 1. «освідчення у коханні», 2. – приготування салатів, тобто «кулінарний»,3. – «Туфелька Попелюшки» та 4. – «Танцювальний». Всього 4 завдання. За  результатами підсумків журі найбільше балів отримала пара №2: Олена та Влас. Вони стали переможцями конкурсу «Валентин та Валентина». Перша пара: Софія та Данило отримали конверт «Найромантичніша пара» і третя пара: Ірина та Влад – «Найкреативніша пара». Усі пари отримали конверти (грошові) і продовження романтичного вечора у кафе «Дежавю».Спонсором програми до дня закоханих став депутат та підприємець Олександр Демчук.