У шкільній бібліотеці Лазурного відбувся захід “Мово наша солов’їна”


  • 14 февраля 2019 17:59:10
  • Відгуків: 0
  • Просмотров: 455
  • 0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва імені Б.А. Лавреньова запровадила проведення обласного бібліомарафону “Мова єднання” серед бібліотек району.

До цієї ініціативи долучились бібліотекарі Соценко Любов Іванівна (Лазурненська селищна бібліотека)та Радік Олеся Леонідівна (Лазурненська шкільна бібліотека).

13 лютого у шкільній книгозбірні пройшов захід “Мово наша солов’їна”, у якому взяли участь учні 4-х класів. Учні виразно декламували вірші про мову, це: Боженко Андрій, Сухая Юлія, Кунєц Назар, Мельник Ілля, Сірик Михайло, Соловйова Ліза, Омельянчук Ірина, Коваленко Тетяна, Іванюк Микола, Базильчук Дмитро, Бондарєва Віолетта.

Також діти взяли участь у вікторині “Я люблю рідну мову”. Найактивнішим виявився Кунец Назар, який дав найбільше вірних відповідей. Також учні ознайомилися з цитатами про мову таких українських поетів як: Володимир Сосюра, Тарас Шевченко, Максим Рильський, Євген Маланюк та інших.

На заключення діти послухали казку про мову. Наприкінці зустрічі учні зробили підсумок.

Чому ми любимо українську мову, чому розмовляємо українською?

Любимо українську мову тому, що ця мова - наша.

Ми усі разом будемо шанувати Мову як найбільший, найкоштовніший скарб та будемо вчитися правильно розмовляти українською, тому, що ми живемо у великому домі, який має назву “Україна”.

“О місячне сяйво і спів солов’я,
Півонії, мальви, жоржини!
Моря бриліантів, це мова моя,
Це - мова моєї Вкраїни”

Захід підготували: Соценко Любов Іванівна, Радік Олеся Леонідівна


Фотозйомка: Радік Олеся Леонідівна


 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.