Пам'ять Тараса Шевченка вшанували в Лазурненському Будинку культури


  • 14 марта 2018 11:12:22
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 364
  • 0

13 березня 2018 року в концертному залі Лазурненського селищного Будинку культури відбувся тематичний захід, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Тарас Шевченко – наш. Він для усіх століть».

У заході прийняли участь учні загальноосвітньої школи та аматори, які регулярно виступають в Будинку культури.

Тріо «Калинонька» виконало пісні на слова Т.Г.Шевченка «Плавай, лебедонько», «Думи мої». Група народного вокального ансамблю «Вербиченька» заспівала українські народні пісні на слова Т.Г.Шевченка «Така її доля», «По діброві вітер віє», «Реве та стогне Дніпр широкий», керівник В.Демчук. Надія Москалюк, голова ради ветеранів прочитала «Заповіт» Т.Г.Шевченка та вірш «Розрита могила». Брати Кукленко Самсон і Павло - учасники дитячого фольклорного ансамблю «Щедрівочка» заспівали українську народну пісню на слова Т.Г.Шевченка «Зацвіла в долині червона калина». Ведуча програми Валентина Сухіна - шкільний вчитель (пенсіонерка) розповіла біографію Тараса Шевченка, а на екрані демонстрували слайди про Тараса та його творчу діяльність.

Вшанували хвилиною мовчання усіх, хто загинув і в мирний час за наше майбутнє, за свою рідну землю! І закінчився захід словами: «Слава Україні – Героям Слава!». Пролунав духовний гімн «Боже Великий, єдиний…».

 

Джерело: Лазурненський селищний Будинок культури

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.