Обласне свято “Щедрий вечір, добрий вечір” за участю аматорських колективів Лазурненського будинку культури


  • 15 января 2019 19:19:18
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 574
  • 0

12 січня 2019 року у місті Херсон на площі Свободи відбулося обласне театралізоване свято за народними традиціями «Щедрий вечір, добрий вечір!», в якому взяли участь аматорські колективи комунального закладу «Лазурненський селищний будинок культури». У своєму виступі аматорські колективи, а саме народний фольклорний ансамбль «Бабусі» та народний вокальний ансамбль «Вербиченька» під керівництвом Валентини Демчук, продемонстрували колядки, щедрівки та меланки.  Ведіння маланки супроводжувалося хореографічною композицією танцювального колективу «Ритми» (керівник Юрій Калінчев).

За участь колективи отримали дипломи та подарунок. А ще,  фольклорний колектив «Бабусі» приготував різдвяну кутю з якою зайняв перше місце у конкурсі «Щедра кутя-Багате життя!», в номінації «Різдвяний смак-найсмачніша кутя». Приготувала цю кутю Антоніна Жулікова. А представила кутю для журі на конкурсі Євдокія Микитюк.

Дуже приємно було почути слова вдячності та захоплення від організаторів та журі конкурсу на адресу наших колективів. Наприклад організатор конкурсу Євгенія Коваль сказала: «Ваш виступ це моноліт. Все злагоджено, співзвучно та традиційно за народними звичаями».

Наші аматори та директор комунального закладу «Лазурненський селищний будинок культури» Валентина Демчук висловлюють вдячність організаторам свята, селищній раді та депутатському корпусу, а також підприємцю Демчуку Олександру за можливість взяти участь в обласному святі.


Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.