Наші "Бабусі" переможниці конкурсу у Києві


  • 26 ноября 2017 18:16:13
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1016
  • 0

Джерело: директор Лазурненського селищного будинку культури Валентина Демчук

18-19 листопада у Києві відбувся VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». На нього були запрошені найкращі дитячі та дорослі колективи з України і з-за кордону. Отримав запрошення на цей конкурс і народний аматорський фольклорний ансамбль «Бабусі» за рекомендацією начальника відділу культури, молоді та спорту Ольги Миронець. Селищний голова Сергій Бєлік підтримав ідею поїхати до столиці, порадившись із головним бухгалтером, депутатом районної ради Ларисою Вітушко. Усі разом із депутатами селищної ради вирішили виділити кошти на транспортні витрати і на  відрядження колективу до Києва.

Незабутні враження отримали учасники фольклорного ансамблю «Бабусі», побувавши вперше на великій сцені міста Києва. У номінації «фольклорний спів», категорія 25 + народний аматорський фольклорний ансамбль «Бабусі» Лазурненського селищного будинку культури отримав диплом лауреата І ступеня, вимпел та медалі Міністерства культури України Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» за виконання обрядових весільних пісень і танців. Члени журі аплодували Лазурненським «Бабусям», коли вони танцювали весільний танець «Карапет». На згадку про це свято члени журі Ніна Матвієнко та Ада Роговцева – Герої України, народні артистки України, Лауреати премій ім.Т. Г. Шевченка сфотографувалися з учасницями фольклорного ансамблю «Бабусі» у залі Державного Міжнародного університету, де проходив конкурс.

19 листопада на заключному гала-концерті відбулося нагородження. Керівнику народного аматорського фольклорного ансамблю «Бабусі» Валентині Демчук, директору КЗ «Лазурненський СБК» вручили нагороди голова журі Фіруза Тимофієва і член журі Ада Роговцева. «Бабусі» у захваті, переповнені емоціями, що їх вітали з нагородою такі поважні люди, Герої України.

Дуже вдячні за запрошення директору Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» Ларисі Леонідівні Ощаповській.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.