Мітинг «Навіки з пекельним осколком в душі»


  • 16 февраля 2017 20:09:18
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1044
  • 0

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

15 лютого о 14:00 в смт Лазурне на площі перед Будинком культури відбувся мітинг «Навіки з пекельним осколком в душі» з нагоди дня виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На мітинг прийшли учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, учні школи та учасники любительського об’єднання «Ветеран».

Мітинг розпочався із виступу аматорів народного вокального ансамблю «Вербиченька» читанням листа з «афганської війни» сина-солдата до матері та виконанням пісні «Дума про землю». Із вітальним словом звернулися до воїнів інтернаціоналістів та учасників АТО секретар селищної ради Гліва І. С., голова ради ветеранів Москалюк Н.А. і вручили сувеніри-квіти гостям. Від воїнів-інтернаціоналістів виступив із словом Сергій П’янкевич – учасник «афганської війни». Хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих воїнів та священик отець Степан відслужив за ними молебень і панахиду.

Мітинг завершили покладанням квітів, вінків до Обеліску Слави. Після мітингу учасники АТО і воїни-інтернаціоналісти були запрошені у кафе «Дежавю» на частування.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password:

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.